Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? Twitter   nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? Facebook_boton
nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? 85243212  nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? Dailym10

Similar topics

Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim?

nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? Empty Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim?

Mesaj tarafından Volfurem Paz 18 Eyl. 2011 - 14:11

Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim?

nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? 21ms313Bu efektler; Tüm forum versiyonlarında kullanılabilir.

Grup isimlerinin; yanına İcon eklemek,arkasına resim eklemek veya yazılarını gölgeli yapabilmak artık çok kolay. nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? 98760

Dikkat:Bu anlatımdan yararlanmak istiyorsanız; tüm grupların adreslerini kopyalamalısınız. (Konuda nasıl yapılacağını ayrıntılı bir şekilde anlattım)

nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? 09615175839Stil 1: Parlak stil

Gruplar: [ Yetkin Yönetmen]

Adım 1: Öncelikle parlak bir fotoğraf bulmalısınız,önizlemede bu resmi kullandık: Resim (Google'da bu tarz birçok resim bulabilirsiniz Wink )

Adım 2: Gruplara gidin,bu tarz efekti eklemek istediğiniz gruba gidin.Ve tarayıcı adresine bakın (Örn: https://destek.yetkin-forum.com/g1-yoneticiler ). Kod'a bu adres'in sadece son kısmını ekleyeceğiz yani ''/g1-yoneticiler''.Sizde kendi sitenizdeki son kısmı almalısınız tesekkür ederim

Adım 3: Bu kodu Css'ye ekleyin tesekkür ederim (Koddaki href (Link) kısmını yukarıda belirttiğim gibi kendi forumunuzdaki gruba göre değiştirin.İsterseniz arkaplan resmini de değiştirebilirsiniz.

Kod:
    a[href="/g1-yoneticiler"] {
        background: url("http://i45.servimg.com/u/f45/15/95/60/34/glitte10.gif");
    }

nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? 09615175839Stil 2: Grubun isminin yanına İcon (resim) eklemek

Gruplar: [ nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? CouronneYetkin Yönetmen]

Adım 1: Grupların yanına eklemek için mini bir icon yapın veya bulun.Kodda kullandığımız örnek; nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? Couronne

Adım 2: Gruplara gidin,bu tarz efekti eklemek istediğiniz gruba gidin.Ve tarayıcı adresine bakın (Örn: https://destek.yetkin-forum.com/g1-yoneticiler ). Kod'a bu adres'in sadece son kısmını ekleyeceğiz yani ''/g1-yoneticiler''.Sizde kendi sitenizdeki son kısmı almalısınız tesekkür ederim

Adım 3: Bu kodu Css'ye ekleyin tesekkür ederim (Koddaki href (Link) kısmını yukarıda belirttiğim gibi kendi forumunuzdaki gruba göre değiştirin.Grup isminin yanında görünecek resmi değiştirebilirsiniz.
    Kod:

background: url("http://2img.net/i/fa/admin/couronne.png") no-repeat;
        padding-left: 19px;
        padding-top: 2px;
    }

nasıl - Grup isimlerine nasıl değişik efektler verebilirim? 09615175839Stil 3: Gölgeli yazı yapmak

Gruplar: [ Yetkin Yönetmen]

Adım 1: Bu alanda text-shadow kullandık.Eğer text-shadow yapmayı bilmiyorsanız bu siteyi ziyaret edip,kolay bir şekilde yapabilirsiniz. http://www.css3maker.com/

Kodda kullandığımız text-shadow ;
    Kod:
    text-shadow:0px 2px 13px #f5a911;

Adım 2: 1. ve 2. stilde anlattığım gibi 2. adımlarda hep aynı işlemi uygulamalısınız.

Adım 3: Bu kodu Css'ye ekleyin tesekkür ederim (Koddaki href (Link) kısmını üstteki anlatımlarda belirttiğim gibi kendi forumunuzdaki gruba göre değiştirin.

Kod:
        text-shadow: 0px 2px 6px #f5a911;
    }

Orjinal anlatım ForumMotion'dan alınmıştır.Türkçe çeviri & düzenlemeler Volfurem tarafından hazırlanmış ve sunulmuştur.

Anlatımın başka sitelerde yayınlanması yasaktır.
    © 2010 Yetkinforum.com
    Volfurem
    Volfurem
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://volfurem.com

- Similar topics