Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır Twitter   site altındaki bölüm nasıl kaldırılır Facebook_boton
site altındaki bölüm nasıl kaldırılır 85243212  site altındaki bölüm nasıl kaldırılır Dailym10

Similar topics

site altındaki bölüm nasıl kaldırılır

2 posters

??z?ld? site altındaki bölüm nasıl kaldırılır

Mesaj tarafından veli81 Paz 29 Nis. 2012 - 12:18

site altındaki bu bölümü nasıl kaldırırım modellerim açık

Yeni bir forum kurmak | © phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek

En son veli81 tarafından Paz 29 Nis. 2012 - 15:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    veli81
    veli81

Erkek
    Uyarı yok

??z?ld? Geri: site altındaki bölüm nasıl kaldırılır

Mesaj tarafından Liberté Paz 29 Nis. 2012 - 13:20

Unutmayın! Kurduğunuz bu forum ücretsizdir. Yetkinforum reklamları onlar, kaldıramazsınız, kaldırırsanız yetkinforum'da sizin forumunuzu kaldırır.
    Liberté
    Liberté

Erkek
    Uyarı yok

http://paylasforum.forum.st

Mesaj tarafından veli81 Paz 29 Nis. 2012 - 13:46

ne ücretsizi para verdik domain +modeller bir yerden kaldırılıyordu daha önce ben kaldırmıştım ama şimdi yerini bulamadım ..Varmı bilgisi olan acaba
    veli81
    veli81

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından Liberté Paz 29 Nis. 2012 - 14:35

Moddeller ile olmuyor galiba, ücret ödediğinizi başta neden söylemediniz. Very Happy Ayrıca Domain + Modeller yanında Reklamlarıda kaldırmanız gerekir o zaman kalkacaktır.
    Liberté
    Liberté

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından veli81 Paz 29 Nis. 2012 - 15:07

öyle sadece reklamlar kalkıyor arkadaşım o kısım duruyor modellerden bir yerden siliniyordu ama yetkin forum o bölümü gizlemiş herhalde
    veli81
    veli81

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından veli81 Paz 29 Nis. 2012 - 15:16

tamam buldum ben
    Copyrights

bölümünü alman gerekiyor onu aldıktan sonra çözülüyor eskisi gibi destek kalmadı burada valahi yönetim hiç yardımcı olmuyor
    veli81
    veli81

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından Liberté Paz 29 Nis. 2012 - 16:35

veli81, size burada insanlar yardım etmeye çalışıyorlar bilgileri dahilinde. ama ne yazıkki para verince insanlar kendilerini dünyanın kralı zanlediyorlar.

İyi ForumlaR..

Not= eğer çok para ve bilginiz var ise gider hosting alır kendi işinizi kendiniz görürsünüz.
    Liberté
    Liberté

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından veli81 Paz 29 Nis. 2012 - 23:06

*DeSTeK* demiş ki:veli81, size burada insanlar yardım etmeye çalışıyorlar bilgileri dahilinde. ama ne yazıkki para verince insanlar kendilerini dünyanın kralı zanlediyorlar.

İyi ForumlaR..

Not= eğer çok para ve bilginiz var ise gider hosting alır kendi işinizi kendiniz görürsünüz.

arkadaşım kimi savunuyorsun sen burası ne bu işi yapıyorlarsa sonuna kadar devam etmeleri gerekiyor sonuçta para veriyoruz değilmi ücretsiz diyorsun sonuna kadar tum paralı olan kısımları aldım destek vermeleri gerekiyor bunu herkez biliyorki yetkin forum son zamanlarda kimselere destek olmuyor bunu unutmayalım haksızsam haksızsın de arkadaşım ben böyle düşünuyorum...
    veli81
    veli81

Erkek
    Uyarı yok

- Similar topics