Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı Twitter   Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı Facebook_boton
Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı 85243212  Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı Dailym10

Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı

Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı Empty Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı

Mesaj tarafından Patron Cuma 1 Haz. 2012 - 20:11

Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı

Değerli Üyelerimiz,

Sizlere üzücü bir haberimiz var.

Servislerimize ve bazı alan adlarımıza mahkeme tarafindan erişim yasağı koyuldu, şuanda servislerimize ve forumlara erişilememektedir. Forumlarınız yavaş açılabilir veya erişim sağlamayabilirsiniz.

- -Yetkinforum niçin mahkeme tarafından engellendi?

Yetkinforum ücretsiz bir servis olduğu için, isteyen herkes forum açabiliyor. Bu durumda hergün açılan binlerce forumu tek tek inceleyip Hizmet Koşullarına uymayan forumları anında kapatmak mümkün olmuyor. Bu durumda kötü niyetli kullanıcılar yasadışı içerikler paylaştığı için, gerekli kuruluşlar tarafından, servis mahkemeye şikayet ediliyor. Bu durumda şikayet eden kuruluş haklı oldugu için mahkeme tarafından Yetkinforum'a erişim yasağı konuluyor.

- Geçici olarak giriş yöntemi varmi? // DNS adresimi değiştirmeme rağmen foruma giremiyorum.

Hotspot Shield yazılımını bilgisayariniza kurarak forumlarınıza erişim sağlayabilirsiniz ve üyelerinize forumunuza erişim sağlayabilmesi için bu yazılımı yönetim panelinden e-posta olarak yollarak önerebilirsiniz.

Hotspot Shield Eksi Yönleri
- Ziyaret edilen sitelerin üst kısmında reklam rahatsız edici olabilir

- -Yetkinforum.net sayfasına ulaşılamıyor, nasıl forum kurabilirim ?

Inceleyiniz: Yeni bir forum oluşturmak (Engel olmadan)

-Peki bundan sonra ne olacak, erişim yasağı kalkacak mı?

Şuanda net bir şey söylemeyiz fakat erişim yasağı konulmamış bazı alan adları olabilir, konuda belirttiğim Hotspot Shield yazilimini indirerek forumunuzun yönetim panelinden erişip, forumunuzun subdomain adresini değiştirebilirsiniz.

- Bazen forumuma girebiliyorum

TİB kaynaklı problemlerden dolayı bazı alan adları kısa süre erişime açılabilir fakat ümit etmeyin, tekrar erişime kapanabilir.

- Yurt Dışında yaşiyorum engellenen tüm forumlara erişebilirmiyim?

Yurt dışından sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz alan adlarına yanlızca Türkiye'den erişim sağlanmıyor.

-Yetkinforum desteği bittimi?

Her ne kadar mahkeme kararı ile servisimize erişim yasagı koyulsada, teknik sorunlarınızı veya şifre kayıplarınızı 76 saat içerisinde online olan yetkililerimize ÖM yolu ile ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bana 1 ay içerisinde gönderilen ve cevap vermediğim teknik sorun ve şifre kayıp mesajlarınız ile tek tek ilgileneceğim.

Bizim sadece destek ekibi oldugumuzu unutmayin.
Anlayışınıza teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.

Yetkinforum ekibi.

© 2012 Yetkinforum.com

En son Patron tarafından Paz 3 Haz. 2012 - 22:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Patron
Patron
Yetkinemektar

Erkek
Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com

Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı Empty Geri: Servisimize Mahkeme tarafindan erişim yasağı

Mesaj tarafından Patron Paz 3 Haz. 2012 - 16:21

Güncelleme:

Yeni bir forum oluşturmak için: https://www.forumotion.com/en/create-forum/
Patron
Patron
Yetkinemektar

Erkek
Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com

- Similar topics