Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları Twitter   Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları Facebook_boton
Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları 85243212  Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları Dailym10

Similar topics

Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları

Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları Empty Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları

Mesaj tarafından Paradiz C.tesi 19 Eyl. 2015 - 17:33

Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları Reglement Yardımlaşma & Destek Bölümünün Kuralları

Konu açmadan önce, forumda arama yapmayı unutmayınız. Sorunuzun cevabı daha önce verilmiş olabilir. Arama yaparken tek kelime girin,misal rep puanı arıyorsunuz o zaman sadece "rep" yazmanız daha çok sonucun listelenmesini sağlayacaktır. Ayrıca, Soru/Cevap ve İşinize Yarıyacak Şeylerin Listesi'ni incelemeyi unutmayınız.

Biliyoruz ki forum yeterince boş mesajlarla dolu ve bunca boş mesaj arasından doğru bilgiye ulaşmak zor ama size daha faydalı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak sizin de yapmanızı istediğimiz bazı şeyler var. Bunların başında da sürekli aynı cevaplar verilen konuların tekrar açılması geliyor. Lütfen mesaj yazmadan evvel forum içerisinde arama yapalım.

Uyarılar »

• Konu içerisinde, reklam amaçlı site linki vermek tamamen yasaktır, bu forum reklam sitesi değildir, reklam yapabilmek için : YetkinReklam sitesine üye olabilirsiniz.
    • Vermiş olduğunuz kodlarda reklam yapmak yasaktır  (Kodlarınız kontrol edilmektedir.)
    • Herhangi bir site verip o siteye özel olan içeriklerin paylaşılmasını istemek yasaktır » bu tür istekler için forumların Adminlerinden izin almalısınız (kabul etmemeye hakları vardır).
    • Konu içinde her ne sebepten olursa olsun küfür ve hakaret etmek ya da msn adresi ve özel bilgilerinizi vermek yasaktır.
    • Herhangi bir konu içerisinde o konu dışında yardım istemeyin.Böyle yaparsanız yardım isteğiniz diğer üyeler tarafından görülmeyebilir.
    • Son olarak da "konu kilit" "çöpe" gibi gibi şeyler yazmak yerine herhangi bir yetkiliye pm ile bildirmeniz daha iyi olur.
    • Her konuda sadece BIR SORU sorabilirsiniz.

--------------------------------------------

! bu hem size yardim etmek isteyen üyeler için hem de arama yapan üyeler için yararlı oluyor. Düzgün bir başlık koymanız size yardım etmek isteyen üyeler için daha kolay olur. Böylece, eğer sorunuzun cevabı biliyorsa, size hemen cevap verebilecektir. Ayrıca, forumda 40 kere aynı konu açılıyor... Gereksiz konuların açılmasını engellemek için düzgün bir başlık koymanızı istiyoruz. "Yardım", "profil sorunu var", "Allah rızası için yardım", "bu forum gibi nasıl yaparım" gibi başlıklar: YASAKTIR. Konu direk çöpe atılır ve gerekirse üyeye uyarı verilir. Düzgün başlıklar mesela : "profile nasıl uyarı seviyesi ekleyebilirim", "forumda nickleri nasıl büyütebilirim", "Nasıl avatar eklenir" vs. Ayrıca, konu çözüldükten sonra, başlığı "çözüldü kilittt" olarak değiştirmenize gerek yok... Büyük harfleri kullanan başlıklar da kilitlenip, çöpe atılacaktır.

Yasaklara uymama sonucunda uyarı alırsınız ve bu uyarılar da profilinizde yazar. 3 uyarı alan üye forumdan uzaklaştırılır veya yapmış olduğu hareketlere göre direk uzaklaştırma alması da mümkündür. ( özelden reklam yapmak - reklam yapmak )

Herkes bu kurallara uyarsa hem siz yardıma ihtiyacınız olduğunda daha iyi ve daha kısa sürede yardım alabilirsiniz hem de biz yardıma ihtiyacı olanlara daha çabuk ve daha kaliteli bir şekilde yardım edebiliriz Wink

Saygılar,Yönetim.  

Paradiz
    Paradiz
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Kadın
    Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

- Similar topics