Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. Twitter   Eski forumu tekrar açmak istiyorum. Facebook_boton
Eski forumu tekrar açmak istiyorum. 85243212  Eski forumu tekrar açmak istiyorum. Dailym10

Similar topics

Eski forumu tekrar açmak istiyorum.

2 posters

??z?ld? Eski forumu tekrar açmak istiyorum.

Mesaj tarafından Quaestor1 Cuma 25 Ara. 2015 - 23:05

Selamlar.

Post limite takıldığım için Paradiz'e mesaj gönderemedim fakat eski bir forumum var ve şuanda arızalı, birçok fonksiyonu çalışmıyor. Yönetim paneline dahi giremiyorum, şifremi unuttum tuşu çalışmıyor misal çalışsa birçok şey hallolacak eminim. Merak ettiğim şey, kurucu e-postasından emin değilsem - site 5 yılı aşkındır aktif değil - ne yapmalıyım? Demek istediğim aynı domaini -gerekirse ücret ödeyerek- kullanmak istiyorum fakat siteyi baştan yapmam gerek çünkü site bozuk. Yani site yönetim paneline girmek değil komple siteyi baştan yaratmak istiyorum.

Yani

a) Tamam, eğer post sınırı 1 ise bu mesajdan sonra Paradiz'e öm atacağım.(Mail adresi ve link hatası alıyorum)
    b) Eğer kurucu e-maili yanlış hatırlıyorsam bunun bir çözümü yok mu acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Quaestor1
    Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Uyarı yok

http://yedincideliler.yetkin-forum.com

??z?ld? Geri: Eski forumu tekrar açmak istiyorum.

Mesaj tarafından VientoHambro Salı 29 Ara. 2015 - 0:36

Yeni forum aç dostum eğer çok emek harcamadıysan tabi

VientoHambro
    Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Uyarı yok

http://resim.turkproforum.com

??z?ld? Geri: Eski forumu tekrar açmak istiyorum.

Mesaj tarafından Misafir C.tesi 2 Ocak 2016 - 13:58

Merhaba,

Forumunuzda şifrenizi unuttuysanız ve forumun asıl adminiseniz, alet bölümüne veya foruma giriş yapabilmek için ÖM yolu ile, Paradiz'e bu şekilde iletişime geçmenizi tavsiye ederiz :

• Başlık :

- kurucu şifre kaybı : genel bir şifre kaybı için (hem alet bölümüne hemde foruma giriş yapabilmek için).
      - alet şifre kaybi : sadece alet bölümüne giremiyorsanız.

• Bildirmeniz gereken bilgiler :

Forum Adresi :
      Forumu açmak için kullandığınız eposta adresi :

Eposta adreslerinizden şüphelendiğinizi sanıyorsanız, kullandığınız tüm eposta adreslerinizi iletmeniz gerekmektedir... Doğru eposta adresi verdikten sonra, eposta adresinize yeni şifre gönderilecektir.

Saygılar,Yönetim.  

Misafir
    Misafir

- Similar topics