Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  Twitter   Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  Facebook_boton
Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  85243212  Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  Dailym10

Similar topics

Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner

Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  Empty Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner

Mesaj tarafından Atiim Cuma 24 Mart 2017 - 4:50

Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner

Değerli Kullanıcılar, 

Sizler için yeni fikirler düşündük. Yetkinforum ekibi olarak bunları tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz! I love you

Yönetim Paneli için yeni tasarım

Sizler için yeni bir şeyler denemek istedik. Daha rahat çalışmanız için yeni yönetim paneli temamız (V3) yayında!

Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  2310

Alışkanlıklarınızı bozmamak için hiç bir menüyü yerinden oynatmadık. Her şey aynı, sadece temamız yenilendi.

Modern mobil sürüm forumlarda Seri Reklamlar

Seri reklamların akıllı telefonlarda ve tabletlerde rahat görüntülenmesini optimize etmek amaçlı bazı değişiklikler yaptık.

Forumunuzun mobil sürümünde aşağıdaki yeni özellikleri kullanabilirsiniz: 

• Seri reklamlar bölümündeki reklam listesi
    • Tek reklam sayfası
    • Yeni seri ilanlar oluşturmak için form sayfası
    • Aktif ve reddedilen reklamlar arası geçiş sayfası

Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  21-11-10

Forumların mobil sürümü için banner eklemek

Forumların mobil sürümlerinde kod bilginiz yoksa çok kişileştirme imkanınız maalesef yok. Ancak bu yenilik sayesinde kod bilgisine ihtiyaç duymadan kendi bannerinizi forumunuzun mobil sürümüne ekleme imkanınız var.

Hadi yapalım!

Yönetim Paneli >> Afiş Asmak >> Resimler ve Renkler >> Resim Yönetimi >> Gelişmiş Mod >> Genel / Navigasyon > Mobil Sürüm Logosu

Eklediğiniz logo otomatik olarak boyutlanacak ve mobil sürüme uyarlanacaktır. 

Yeni Güncelleme: Yeni Yönetim Paneli V3 + Mobil'de Seri İlanlar + Mobil Banner  21-11-11

Logonuz yalnızda ana sayfada görüntülenir. 

Uyarı: Yeni mobil reklam sayfalarının daha iyi çalışabilmesi için düzenlemeleri yapabilirsiniz. 

Bu kodun yerine aşağıdaki yeni vereceğim kodu ekleyiniz:

Yeni kod:

Umarım bu yeniliklerden memnun kalırsınız. Hepinize iyi çalışmalar diliyorum. cheers

Saygılarımla, YetkinForum Yönetimi
    Bu yazı Atiim tarafından yazılmıştır.

Anlatımın başka sitelerde yayınlanması yasaktır.
    © 2017 Yetkin-forum.com
    Atiim
    Atiim
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Erkek
    Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com/

- Similar topics