Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! Twitter   ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! Facebook_boton
ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! 85243212  ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! Dailym10

Similar topics

ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü!

ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! Empty ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü!

Mesaj tarafından Atiim Cuma 24 Mart 2017 - 6:30

ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü!

Değerli Kullanıcılar, 

Size daha iyi kullanıcı deneyimi sunmak için Yetkinforum Yönetimi olarak yeni forum sürümünü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. ModernBB olarak adlandırdığımız bu yeni sürümü, diğer mevcut Yetkinforum sürümlerinin (phpBB2, phpBB3, punBB ve inVision) yanında bulabilirsiniz. ModernBB şuan için BETA'dır ve gelişmeye devam etmektedir!

Nasıl Görünüyor?:

Hadi yapalım! Very Happy

Yönetim Paneli > Afiş Asmak > Temalar > Tema Seçin > Versiyon > ModernBB

ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! 10

ModernBB, diğer sürümlerden bağımsız olarak bazı yenilikler getiriyor: tam geniş banner, yapışkanlı gezinme çubuğu, geri çekilebilir kısımlar, vb cyclops

Not: Şuan için ModernBB sürümü modeller kullanamazsınız ve Hitskin'de tema sorgulayamazsınız. Çok yakında iyileştirmeye gidilecektir, şuan bu sürüm BETA!

Bir başka yenilikte sadece bu sürüm için özel olacak. Yönetici akıllı telefon veya tabletlerdeki tarayıcılarda görülecek olan sürümü seçme olanağı var (Forumun WEB sürümü yada Mobil sürümü).

Bu seçeneği ModernBB sürümünü forumları için kullananlar uygulayabilir: Yönetim Paneli >> Afiş Asmak >> Modeller >> Mobil Sürüm >>

ModernBB: Yetkinforum için yeni forum sürümü! 07-03-12
    (Yeni eklenen özelliklerin tercümesi bitmediği için İngilizce olarak verilmiştir.)

ModernBB sürümünü test etmenizi tavsiye ediyoruz, umarız hoşunuza gidecektir.

Bir sonraki yenilikte görüşmek üzere. Hepinize iyi çalışmalar diliyorum! I love you

Saygılarımla, YetkinForum Yönetimi
    Bu yazı Atiim tarafından yazılmıştır.

Anlatımın başka sitelerde yayınlanması yasaktır.
    © 2017 Yetkin-forum.com
    Atiim
    Atiim
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Erkek
    Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com/

- Similar topics