Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar Twitter   Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar Facebook_boton
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar 85243212  Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar Dailym10

Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar

Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar Empty Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar

Mesaj tarafından Atiim Paz 26 Mart 2017 - 5:04

Forumlarda sınıflandırılmış reklamlar

Değerli kullanıcılar,

Yetkinforum ekibi olarak, tüm forumlara sınıflandırılmış reklamlar özelliğini eklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni özelliğimiz; forumunda satış yapan sivil satıcıların, toptancıların ve tüccarların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacaktır.

Sınıflandırılmış reklam, forumunuzda bulunan tüm reklamların görüntülenmesi ve gruplandırılmasını sağlayacaktır.

Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar Ad11

Reklamlar hakkında

Yenilik sayesinde, forum yöneticileri forumlarında reklamlar & satışlar için ayrı bir özel bölüm açabilir. Böylece rahatlıkla forum yöneticileri, üyeleri ve misafirleri, almak - kiralamak - satmak istedikleri ürünleri türüne göre belirleyebilir.

Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar Ee11

Nasıl yapacağım?

Bu yenilik, tüm Yetkinforum forumlarında varsayılan olarak aktiftir. Sadece, forum yöneticisinin sınıflandırılmış reklamlar için özel bir bölüm oluşturması gerekmektedir. Bu özel reklam bölümünü eklemek, her zaman yaptığımız kategori & forum eklemek kadar kolaydır.

Hadi yapalım! Very Happy

Yönetim Paneli >> Genel Yönetim >> Forum >> Kategoriler ve forumlar >> Eklemek >> Ads
Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar Fa12

Not: Lütfen misafirlerin ve üyelerin varsayılan olarak reklam yayınlamasına hakkı verildiğini unutmayın.

Yeni güncelleme: Yetkinforum forumlarında sınıflandırılmış reklamlar Warnin10Forumunuzdaki bu yeni özellikten sorunsuz yararlanmak için, modellerden bu şablonları değiştiren forum yöneticileri ufak düzenlemeler yapmalıdır: viewforum_body, index_box, profile_send_email 
28/09/2016 tarihinden önce şablonlarda düzenleme yaptıysanız lütfen okuyun: phpBB2 Sürümü , phpBB3 Sürümü , inVision Sürümü , PunBB Sürümü .

Not: Bu yenilik şu an için İngiliz, İspanyol, Portekiz, Alman ve İtalyan toplulukları içindir geçerlidir. Yakında Türk topluluğu da dahil edilecektir! Wink

Umarım bu yeni güncellemeden memnun kalırsınız. Herkese iyi çalışmalar diliyorum! cheers
Saygılarımla, YetkinForum Yönetimi
Bu yazı Atiim tarafından yazılmıştır.

Anlatımın başka sitelerde yayınlanması yasaktır.
© 2017 Yetkin-forum.com
Atiim
Atiim
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen

Erkek
Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com/

- Similar topics