Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller Twitter   modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller Facebook_boton
modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller 85243212  modeller - Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller Dailym10

Similar topics

Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller

2 posters

??z?ld? Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller

Mesaj tarafından snappy Çarş. 12 Nis. 2017 - 2:18

En son yayınladıgınız Ilan ve güncelleştirmeler de şablonlar Gıyaben değerleriyle sizinkilerden farklı gibi

Anlatımda, sıralama da ufakta olsa bilgi kirliliği uyuşmazlık gibi sıkıntı var bi kontrol edebilirmisiniz.

Burda kodların yarısı gözükmüyor konunun daha doğrusu yakınlaştırma düzeyi %67 kullanıyorsunuz galiba en son öle iyi görebildim neyse..

Sınıflandırılmış reklamlar: phpBB3 Sürümü - Mobil

<a href="{U_MARK_READ}">{L_MARK_TOPICS_READ}</a> •

https://destek.yetkin-forum.com/t102744-synyflandyrylmy-reklamlar-icin-ablonlar-modeller#817742
    snappy
    snappy
    **

Erkek
    Uyarı yok

http://help.forumotion.com

??z?ld? Geri: Reklamlar için şablonlar - Mobil modeller

Mesaj tarafından Atiim Perş. 13 Nis. 2017 - 19:56

Merhaba,

Farklı tarayıcılardan sorunu kontrol ettim ancak sıkıntı görünmüyor. Ekran görüntüsü ekleyebilir misiniz? Ayrıca ihtiyacınız olan kodları söylerseniz direk bu başlığın altında ekleyebilirim.

Teşekkürler.
    Atiim
    Atiim
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Erkek
    Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com/

Mesaj tarafından snappy Salı 18 Nis. 2017 - 0:40

Reklamlar için şablonlar sorun kalmadı cevabımı aldım.
    Mobil modeller için de sorun yok zati kod ile kapattım hala beta da bence.
    Evet görünüm de de sorun yok.

Arada sizmi güncelliyorsunuz paneli yeni şeyler olunca üst mercimi onu merak ediyorum?

Ama galiba anlatımda bi yanlış gördüm eksik bilgi o yüzden konuyu açtım yada sıraralama yerlerinin anlatımı gibi birkaç kod da gördüm vaktim olursa tekrar toparlayıp gözden geçirip sölerim
    snappy
    snappy
    **

Erkek
    Uyarı yok

http://help.forumotion.com

Mesaj tarafından Atiim Salı 18 Nis. 2017 - 0:48

snappy demiş ki:Reklamlar için şablonlar sorun kalmadı cevabımı aldım.
    Mobil modeller için de sorun yok zati kod ile kapattım hala beta da bence.
    Evet görünüm de de sorun yok.

Arada sizmi güncelliyorsunuz paneli yeni şeyler olunca üst mercimi onu merak ediyorum?

Ama galiba anlatımda bi yanlış gördüm eksik bilgi o yüzden konuyu açtım yada sıraralama yerlerinin anlatımı gibi birkaç kod da gördüm vaktim olursa tekrar toparlayıp gözden geçirip sölerim

Tüm dillere ortak güncellemeler Forumactif tarafından gönderiliyor. Forumlar için sık sık tercüme yaptığım için ne kadar dikkat etsem de anlatımlarda hata olabilir.

Bir problem olduğunda yeni konu açman yeterli.

İyi forumlar Smile
    Atiim
    Atiim
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Erkek
    Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com/

- Similar topics