Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir Twitter   Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir Facebook_boton
Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir 85243212  Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir Dailym10

Similar topics

Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir

Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir Empty Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir

Mesaj tarafından Paradiz Cuma 2 Ekim 2009 - 18:23

Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir

Merhaba,

Forumlarda daha iyi bir performans için sunuculari (= serverleri) yenilemeye karar verildi.
    Bu server degisimi hic bir sorun cikarmayacaktir. Sadece forumlarda yavaşlama veya beyaz sayfa olabilir.
    Bakım sırasında, yönetim panelinizde degisiklik yapmanizi tavsiye etmiyoruz (örnek : forumun adresini degistirmek, domain adi eklemek,...).

Saygılarımızla,
    Yetkinforum'un Ekibi king

En son Paradiz tarafından Ptsi 13 Ağus. 2012 - 16:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Paradiz
    Paradiz
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Kadın
    Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir Empty Geri: Forumlarda daha iyi bir performans için yeni sunucular eklenecektir

Mesaj tarafından Paradiz Ptsi 5 Ekim 2009 - 18:12

Merhaba,

Serverleri degiştiriken ummadığımız bazı sorunlar ile karşılaştık. Tüm teknisyen ekibimiz bu sorunların çözümlenmesi için calışıyorlar.

En kısa zamanda tüm sorunlar düzeltilecektir.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolağı cok özür dileriz..
    Yönetim Smile
    Paradiz
    Paradiz
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Kadın
    Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

- Similar topics