Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Twitter   Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Facebook_boton
Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn 85243212  Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Dailym10

Similar topics

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn

+2
    DraqoN
    Catalyst
    6 posters

??z?ld? Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn

Mesaj tarafından Catalyst Paz 11 Ekim 2009 - 9:29

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn 1115

arkadaşlar kırmızı ile gösterdiğim son mesaj bölümü gibi yapmak istiyorum benim önceki yetkin forumumda var dı yardımlarla yapmıştım fakat şimdi unuttuğum için yapamıyorum lütfen yardım edin Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_smile

şimdiden teşekkürler

En son Catalyst tarafından Ptsi 12 Ekim 2009 - 12:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Catalyst
    Catalyst

Erkek
    1 Uyarı

??z?ld? Geri: Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn

Mesaj tarafından DraqoN Paz 11 Ekim 2009 - 10:22

Merhaba;

Öyle Yapabilmeniz İçin Modeler Acık Olması Gereklidir..

Acıksa Söyleyin Kodunu Vereyim.. cheers
    DraqoN
    DraqoN
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://grafikciyiz.forum.st

??z?ld? Geri: Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn

Mesaj tarafından Destekyardım Paz 11 Ekim 2009 - 10:31

Benim Açık Verirmisin

Destekyardım
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Banli

http://TEKKNIKYARDIM.TK

Mesaj tarafından Catalyst Paz 11 Ekim 2009 - 11:13

Modeler i nasıl açıcaz Very Happy unutmuşum da sölermisin herşeyi Very Happy
    Catalyst
    Catalyst

Erkek
    1 Uyarı

Mesaj tarafından DraqoN Paz 11 Ekim 2009 - 11:23

Kredi Nedir ?

Krediler forumunuzun hizmetleri değiştirmek için benzersiz bir arayüz üzerinden kendi forumun özellikleri yükseltmenizi sağlar. Siz PayPal veya Allopass yoluyla satın alabilirsiniz. Eğer foruma yeterli kredi varsa, aşağıdaki özellikleri üzerinde harcama yapabilirsiniz:

• Forumunuzun reklamlarını kapatmak (sadece veya her iki üye ve misafirler için)
    • Resim galerisi için depolama alanı artırın
    • Özel bir alan adı satın alın
    • Forumunuzun modellerini degistirin

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Stockage_v3
      Stok yapmak

Forumunuza resim yükleme maximum 10 MB'dir. Kredi ile bu alanı büyütebilirsiniz.

50 MB : 50 krediler
      100 MB : 100 krediler
      200 MB : 200 krediler
      300 MB : 300 krediler
      500 MB : 500 krediler

Not: Stok için alan ekleyince, 1 ay geçerlik süresi vardır. Sonradan geçerlik süresini yükseltebilirsiniz.

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Pub_v3
      Reklamlar

Reklam kredisi alarak forumunuzdaki reklamlardan kurtululabilirsiniz.

Kayıtlı kullanıcılara reklamları kapatmak,

Üyeleriniz için reklamın siliş sürecleri sunlardir,

1 ay eklemek : 100 krediler
      2 ay eklemek : 200 krediler
      3 ay eklemek : 300 krediler
      6 ay eklemek : 500 krediler
      12 ay eklemek : 1000 krediler

Misafirler ve üyelere reklamları kapamak,

Burdan üye ve misafirleriniz için reklamın silme süresini seçebilirsiniz.

1 ay eklemek : 200 krediler
      2 ay eklemek : 400 krediler
      3 ay eklemek : 600 krediler
      6 ay eklemek : 1000 krediler
      12 ay eklemek : 2000 krediler

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Templates_v3
      Modeler

Forumunuza daha iyi bir görünüş vermek istiyorsanız modelleri açabilirsiniz.

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Domain_v3
      Domain ismi

Bu krediyi kullanarak sitenizin sonunun com, net, org, biz yapabilirsiniz.

Not: Sadece 1 senelik kullanabiliyorsunuz. Yetkinforum'un daha önce düzenlenledigi 1 senelik domain alana 1 sene bedava kampanyası bitmistir. (!)

Nasıl kredi satın alırım ?

Çeşitler > Almak/ kredi almak

Asagidaki ödeme seceneklerinden birini seciyorsunuz,

Telefon via Allopass

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Logo_allopass

Kredi Kartı via Paypal

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Logo_paypal_en

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn 7p5x3nrmsts2bde3lst

=> Yukarıdan ödeme secenigini seciyorsunuz.

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn O7ovkfoysjijt94znsw
      => Ne kadar kredi alacaginizi seciyorsunuz.

Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_exclaim ÖNEMLİ: Allopass tüm ülkelerde desteklemiyor. Maalesef Türkiye'yide desteklememektedir. PayPal kullanmak zorundasınız.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Onayla ya tıklıyorsunuz.

Bu işlemleri yaptiktan Sonra Paypal'ın resmi sitesine yönlendiriliyorsunuz. Paypala üye olmayanlar çıkan sayfadan üye olabilirler. Eğer paypala üye iseniz sag taraftan giris yapip kredi bilgilerinizi girebilirsiniz.

Kredi fiyatları şu şekildedir,

500 kredi = > 6 Euro
      1000 kredi = > 10 Euro
      2000 kredi = > 18 Euro
      3000 kredi = > 26 Euro
      4000 kredi = > 34 Euro
      5000kredi = > 42 Euro

Ayrıca Yetkinforum'un düzenledigi bazi yarismalara katilip, yarismayi kazandiginiz taktirde kredi kazanbilirsiniz.

İşte bu kadar.

Saygılarımızla.

PaTRoN Yazar
    DraqoN
    DraqoN
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://grafikciyiz.forum.st

Mesaj tarafından No62 Paz 11 Ekim 2009 - 11:51

İstediğiniz bu olabilir mi;
    Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_arrowYönetim paneli
    Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_arrowAfiş Asmak
    Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_arrowStrüktür ve Hiyeraşi
    Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_arrowIndekse forumun en son mesajın konusunu göster : Evet
    No62
    No62
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://hcbo.roleplaylife.net/

Mesaj tarafından ßy.qarisma Paz 11 Ekim 2009 - 13:24

İstediğiniz bu olabilir mi;
    Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_arrowYönetim paneli
    Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_arrowAfiş Asmak
    Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_arrowStrüktür ve Hiyeraşi
    Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn Icon_arrowIndekse forumun en son mesajın konusunu göster : Evet
    ßy.qarisma
    ßy.qarisma

Erkek
    2 Uyarı

http://sanalkolik.forum.st

Mesaj tarafından No62 Paz 11 Ekim 2009 - 13:31

ßy.qarisma demiş ki:İstediğiniz bu olabilir mi;

Gereksiz mesajdan 1 uyarı aldınız Wink
    No62
    No62
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://hcbo.roleplaylife.net/

Mesaj tarafından Catalyst Ptsi 12 Ekim 2009 - 12:08

Çok teşekkür ederim No62 sorunum çözüldü teşekkürler Smile)
    Catalyst
    Catalyst

Erkek
    1 Uyarı

Mesaj tarafından oXo Ptsi 12 Ekim 2009 - 16:56

Sorun Çözüldüğüne Göre
    Kilit.!
    +
    Taşındı:Çözümlenmiş Konular
    oXo
    oXo
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

- Similar topics