Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... Twitter   Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... Facebook_boton
Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... 85243212  Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... Dailym10

Similar topics

Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım...

Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... Empty Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım...

Mesaj tarafından apo313 Perş. 29 Ekim 2009 - 23:05

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bazı siteler siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit kaymayan reklam ekliyorlar bende bunu başardım

görüntü aşağıdaki gibi olacaktır...
    https://2img.net/r/ihimizer/img246/8882/yantarafareklamdayamako.png

Siteyi sola yaslayıp sağ tarafa sabit reklam koyma...Anlatım... Yantarafareklamdayamako

İlk Önce Siteyi Sola yaslamayı öğreteceğim...
    Kodu:

Kod:

html{
    text-align:left;
    width:965px;
    }

Yapacağınız İşlemler:
    1-)Yönetim Paneline Gir.
    2-)Afiş Asmak >>> Renkler ve Resimler >>> Renkler >>> Css Stylesheet e gir ve
    yukarıda vermiş olduğum kodu yapıştır Onaylamak Butonuna Bas...

Sonraki İşlem Reklamı sağ tarafa sabitleyip koymak olacaktır...
    Kodu:

Kod:

<SCRIPT type="text/javascript">
    var zaman_kasimi
    function kaydir() {
        document.getElementById("sticky").style.pixelTop = document.body.scrollTop;
    zaman_kasimi = setTimeout("kaydir();",0);
    }
    </SCRIPT>
    <body onload="kaydir();">
    <div id="sticky" style="position: absolute; right: -127px; top: 0px;"><table border="-900" cellspacing="-900" cellpadding="-900">
      <tr>
        <td>
    <center>

Buraya Reklam Kodu Gelecek!!!

</center>
    </td>
      </tr>
    </table>
    </div>

Not:Buraya Reklam Kodu Gelecek!!! kısmına banner,text,flash türü istediğiniz reklamı eklersiniz örneğin reklam yayıncılığı yapan sitelerde yayıncı iseniz 160x600 boyutunda kodu yapıştırmanız yeterldir. Benimki Öyledir...

Yapacağınız İşlemler:
    1-)Yönetim Paneline Gir
    2-)Afiş Asmak >>> AnaSayfa >>> Genel Bilgiler >>> Ana Sayfa Mesajına yukarıdaki vermiş olduğum kodu en üstte yapıştır deyip Göndere Basınız...
    apo313
    apo313

Erkek
    Banli

http://bay-frodo.forumrpglife.com/

- Similar topics