Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek Twitter   Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek Facebook_boton
Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek 85243212  Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek Dailym10

Similar topics

Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek

??retici Konu Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek

Mesaj tarafından momenthe Cuma 30 Ekim 2009 - 16:40

Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek

Merhaba,

Bu beklenen yeni özellik sayesinde misafirlere linkleri ve resimleri gizleyebileceksiniz. tesekkür ederim

► Genel Yönetim ► Forum ► Kategoriler ve Forumlar
    ► İstediğimiz forumun yanından Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek Perms ikonuna tıklayarak (veya yeni forum açıyorsanız, açarken yapın),

Aşağıdaki gibi ayarlamaları yaparsanız, işlem tamamdır.. Wink

Linkleri ve Resimleri Misafirlere Otomatik Gizlemek Adszgu

Bunları yaptıktan sonra gönder ikonuna basarak kaydedebilirsiniz.. Smile

Hayırlı Olsun.

Bu paylaşım MemHT tarafından hazırlanmış ve sunulmuştur.

Anlatımın başka sitelerde yayınlanması yasaktır.
    © 2010 yetkin-forum.com
    momenthe
    momenthe
    Yetkinemektar

Erkek
    Uyarı yok

- Similar topics