Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin Twitter   Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin Facebook_boton
Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin 85243212  Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin Dailym10

Similar topics

Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin

Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin Empty Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin

Mesaj tarafından ZQM YN Perş. 31 Ara. 2009 - 10:00

Merhaba arkadaşlar,

Böyle birşeyin daha önceden forumda paylaşıldımı bilmiyorum.Paylaşıldıysa bile yeniden yaad ederiz =) Hemen başlıyoruz.Fare ile seçtiğimiz yazının rengi değişicek bir arkaplan rengi olucak aynı aşağıdaki resimdeki gibi kırmızı arkaplanı olan yazı.

Fare ile Seçtiğiniz Yazılar Renk Değiştirsin 1470

Bunu yapmak için;
Arrow Yönetim Paneli
Arrow Afiş asmak
Arrow Renkler ve resimler
Arrow Renkler
Arrow Css Stylesheet

Kod:
*::-moz-selection {background-color:red;color:white;}

Bu kodu ekliyoruz bu kadar bundan sonra bir kişi sitenizdeki yazıları seçtiğiniz zaman öyle bir arkaplanı olucak.
Renkleri değiştirmek isteyen arkadaşlar.

Kod:
background-color:red;
Bu kırmızı olandır arkaplanı belirler, koddaki "red" yerine ingilizce bir renk ismi yazabilirsiniz.Renk kodlarını denedim ama olmadı, yapabilen arkadaş olursa paylaşabilir.

Kod:
color:white;
Buda yazıyı seçtiğiniz yazının rengini belirliyoruz.Üstteki resimde bakarsak arkaplan kırmızı, yazı rengi beyaz işte o bu.Değiştirmek isteyen arkadaşlar "white" yazan yere ingilizce bir renk ismi yazabilirsiniz.Renk kodlarını denedim ama olmadı, yapabilen arkadaş olursa paylaşabilir.

Canlı canlı görmek isteyenlar varsa benim forumuma girip yazıları seçmeniz yeterli.

Umarım işinize yarar.Nice Beraber Senelere, Mutlu Yıllar Arkadaşlar =)
ZQM YN
ZQM YN
Aktif-Üye !
Aktif-Üye !

Erkek
Uyarı yok

http://privatetr.forumclan.com

- Similar topics