Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor Twitter   cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor Facebook_boton
cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor 85243212  cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor Dailym10

Similar topics

cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor

4 posters

??z?ld? cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor

Mesaj tarafından admin! Cuma 1 Ocak 2010 - 17:58

ewet arkadaşlar başlıktata belirtiğim gibi cooltextten menü butonu yapıp siteme koyuyorum ama aradan 1 saat geçtikten sonra sanki hiç öle bir buton koymamışım gibi sadece yazı çıkıyor resim çıkmıyor neden???

En son admin! tarafından Cuma 1 Ocak 2010 - 18:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

admin!

Uyarı yok

??z?ld? Geri: cooltextten menü butonu yapıyorum 1 saat sonra geri siliniyor

Mesaj tarafından İros Cuma 1 Ocak 2010 - 18:01

Koyduğunuz resmin linkini verir misiniz ?
    İros
    İros
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Kadın
    Banli

http://irosdesign.yetkinforum.com/forum.htm

Mesaj tarafından [_HiTMaN_] Cuma 1 Ocak 2010 - 18:07

Selamlar,

Belirttiğiniz site oluşturduğunuz resimleri 1 saat ön izleme için tutuyor ve siliyor. Siz oluşturduğunuz resimleri bilgisayarınıza kayıt edip, resimi www.imageshack.us gibi bir adrese yükleyin ve kullanın veya Afiş asmak --> Renkler ve resimler >> Resim yönetimi > Gelişmiş mod bölümüne girin, oradaki herhangi bir Resim Yolla butonuna tıklayın ve bilgisayarınızdan resimi seçip Yolla deyin, yükleme bitince size verilen linki istediğiniz gibi kullanın. tesekkür ederim

iyi günler, kolay gelsin. Smile

En son [_HiTMaN_] tarafından Cuma 1 Ocak 2010 - 18:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    [_HiTMaN_]
    [_HiTMaN_]
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://destek.yetkinforum.com

Mesaj tarafından digitex Cuma 1 Ocak 2010 - 18:07

arkadaşım oluşturduğun butonu pc ne indir sonra herhangi bir resim upload sitesine upload et o linki sitene koy o zaman silinmez
    digitex
    digitex

Erkek
    Uyarı yok

http://cukurca.homegoo.com

Mesaj tarafından admin! Cuma 1 Ocak 2010 - 18:54

okey

admin!

Uyarı yok

- Similar topics