Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Site Virüs Sorunu ?
Perş. 1 Ara. 2016 - 12:03 tarafından Speedy

» Eskiden ne popülerdi : )
Paz 27 Kas. 2016 - 23:20 tarafından Sabocan

» Hesap şifremi unuttum
Paz 16 Ekim 2016 - 2:57 tarafından Atiim

» Html - Js bölümü hakkında bilgi
Çarş. 12 Ekim 2016 - 1:08 tarafından snappy

» Modeller de yapılan değişiklik hakkında
Çarş. 12 Ekim 2016 - 0:48 tarafından snappy

» Forum sayfamda reklam yönlerdirme malesef devam ediyor
Çarş. 28 Eyl. 2016 - 4:00 tarafından Atiim

» 7 yıl önce açtığım sitemi silmek istiyorum
Çarş. 28 Eyl. 2016 - 3:48 tarafından Atiim

» Arkadaşlık Sitesi için Api
Ptsi 26 Eyl. 2016 - 3:46 tarafından Niko!

» Dışarıdan alınan domaini siteme nasıl yönlendiririm?
Paz 25 Eyl. 2016 - 19:45 tarafından Atiim

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter

Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

??z?ld? Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?.

Mesaj tarafından pilot Bir Çarş. 6 Ocak 2010 - 5:16

Değerli arkadaşlar,
Halen faal olan forumumu tümüyle (Kategorileri, konuları, üyelerin mesajları, ..hepsini) yine yetkinforumdan aldığım yeni bir adrese nasıl taşıyabilirim?..
Admin panelimde "Forumunuzu başka bir adrese Transfer ET!" diye bir seneçek te bulmadım.
Umarım olabiliyordur.Yardım edecek arkadaşlarıma şimdiden teşekür ederim.

Mesajımda hatalar veya eksiklikler varsa herkesten Özür dilerim.Saygılarımla.., çalışmalarınızda başarılar dilerim.

pilot
**

Uyarı yok

??z?ld? Geri: Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?.

Mesaj tarafından Excuse me Bir Çarş. 6 Ocak 2010 - 9:22

Yönetim Paneli---Genel Yönetim----Forum Adresi

Burdan istedigin bir adrese forumunuzu hasarsız ve kayıpsız bir şekilde taşıyabilirsiniz unutmayın forum adresini degiştirince yeni adresten giriş yapın ve üyelerinizede bu durumu bildirin. yoksa sizin zararınıza olur.

Excuse me

Erkek
Banli

http://netten-parakazan.forum.st/

Mesaj tarafından [_HiTMaN_] Bir Çarş. 6 Ocak 2010 - 15:20

Selamlar,

Maalesef sitenizi taşıyamazsınız. Ama isterseniz, forumun adresini değiştirebilirsiniz.
Forumun adresini değiştirmeyi bilmiyorsanız:
=> http://destek.yetkin-forum.com/soru-cevap-f9/forumun-internet-adresini-deoitir-forumadresiyetkinforumcom-t5963.htm

iyi günler, kolay gelsin. Smile

[_HiTMaN_]
Aktif-Üye !
Aktif-Üye !

Erkek
Uyarı yok

http://destek.yetkinforum.com

Mesaj tarafından pilot Bir Çarş. 6 Ocak 2010 - 17:46

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Ancak, Yönetim Paneli - Genel Yönetim - Forumun İnternet Adresi nden ismini değiştirip "Bir Linki Düzenle" ye tıkladığımda İnternet adresini değiştiremezsiniz!. diyor...Asıl sorunum bu değil hocam.
Sitemdeki veya dışardan bazı şahısların sitemi hackleyebileceklerini hissettiğimden, esas ön site adı sabit kalarak sağ-yanındaki ismin yeni ve farklı olarak tekrar bir site açıp,hacklenmeden önce bütün kategori ve konularımı yeni açtığım siteye taşımak niyetindeydim.Fakat bütün konuları "ALINTI" lar ile taşımak uzun süre isteyecekti.Bundan dolayı,yeni açılacak yeni siteme(farklı ve yeni bir adrese) konuları ve kategorileri daha kolay taşıyabilecek çözümlerin olup olmadığını siz değerli hocalarıma sormuştum.

Örneğin, 2 adet sitemiz olsun.
-Şu an kullanılanın sitenin ismi, diyelim ki: "takıl.forum.com" (örnektir, böyle bir site yoktur!),
-Yeni açacağımız sitenin ismi de, diyelim ki: "takıl.fullboards.com" (örnektir, böyle bir site yoktur!) ise;...
Buradaki site isimlerine dikkat edilirse "ÖN İSİM" olan TAKIL, değişmeyecektir.Sadece noktadan sonraki ikinci isimler değişecektir.İki sitenin de temaları ve renkleri aynı olacak...
Kullandığımız ilk sitemizden sadece kategori ve konuları veya bütün siteyi ayarlar dahil (Yönetim panelindeki) 2. yeni açacağımız siteye nasıl taşınabilirdi?..Tabi ki yeni sitenin adresi, eski sitedeki üyelere duyurulucaktır...Bunun imkânı yoksa, saygıyla karşılarım.

2- Bir de, yukarıda hissettiğimi söylediğim hackleme olayı olabilir mi hocam?...Yetkinforum sisteminde böyle bir hackleme önlemi var mı?..İnanın uzun süreden beri gecelerimizi harcadığımız sitemizin ve bütün çalışmalarımızın heba olmasını istemiyoruz.
Güzel vatanımızda aynı konuda faaliyet gösteren kurumlar, birbiriyle işi geçineceklerine, dostça fikir bilgi alış-verişi yapacaklarına rekabete girip birbirlerini yok etmeye çalışıyorlar.Bu nasıl kültür, bu nasıl insanlıktır, bu nasıl mantıktır? inanamıyorum.Sanırım bizim de durumumuz buna benziyor.Aynı konuda faaliyet gösterdiğimiz bize rakip olduğunu ima eden sitelerin isimlerini, sitemizin bir sayfasında sırf üyelerimiz oralardan da faydalansın diye "DOST ve KARDEŞ SİTELERİMİZ" diye ilân etmemeze karşın sitemize karşı düşünceleri bunlar hocam.

Neyse hocam, başınızı fazla ağrıtarak sizlerin değerli zamanlarınızı almak istemem.
Saygılar sunar, çalışmalarınızda başarılar, sağlık ve mutluluk dilerim.

pilot
**

Uyarı yok

Mesaj tarafından Maxelle Bir Çarş. 6 Ocak 2010 - 18:21

Forum Siteleremiz Son Derece Güvenlidir Ama Yasaklanırsa Örnek OnlineGuardian Zaten onlar Siteler Değişik İçerikli Yani Kötü Olursa Gerekeni Yapıorlar..

-------------------------------------

Maxelle
Yetkinmoderatör
Yetkinmoderatör

Erkek
Uyarı yok

http://www.destek.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından [_HiTMaN_] Bir Çarş. 6 Ocak 2010 - 19:31

@pilot demiş ki:Bir de, yukarıda hissettiğimi söylediğim hackleme olayı olabilir mi hocam?...Yetkinforum sisteminde böyle bir hackleme önlemi var mı?..İnanın uzun süreden beri gecelerimizi harcadığımız sitemizin ve bütün çalışmalarımızın heba olmasını istemiyoruz.

Forumu kurarken kullandığınız e-posta adresinizi kaybetmeyin, yeterli. Forumu kurarken kullandığınız posta adresini forumda, başka yerlerde fazla kullanmayın ve herkese söylemeyin. Forumunuz hacklenirse, forumu kurarken kullandığınız e-posta adresinize kolaylıkla yeni bir şifre gönderebiliriz. İsterlerse bütün konuları, kategorileri silsinler, onları da geri getirebiliriz.

[_HiTMaN_]
Aktif-Üye !
Aktif-Üye !

Erkek
Uyarı yok

Mesaj tarafından pilot Bir Perş. 7 Ocak 2010 - 0:19

çözüldü ikonu
Çok teşekkür ederim hocam.
İnanın beni rahatlattınız.Mühim olan siteyi kurarken kullandığım e-Mail adresimi kaybetmeyeceğim.Mutabıkız hocam.Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.Sağlıcakla... çözüldü ikonu

pilot
**

Uyarı yok

Mesaj tarafından [_HiTMaN_] Bir Perş. 7 Ocak 2010 - 0:26

@pilot demiş ki:çözüldü ikonu
Çok teşekkür ederim hocam.
İnanın beni rahatlattınız.Mühim olan siteyi kurarken kullandığım e-Mail adresimi kaybetmeyeceğim.Mutabıkız hocam.Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.Sağlıcakla... çözüldü ikonu

Rica ederim. Her türlü soru ve sorun için bu forumu kullanabilirsiniz. Wink

iyi günler. Smile

=> Kilit

[_HiTMaN_]
Aktif-Üye !
Aktif-Üye !

Erkek
Uyarı yok

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics