Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Kategorileri belirli üyelere acmak EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Kategorileri belirli üyelere acmak Twitter   Kategorileri belirli üyelere acmak Facebook_boton
Kategorileri belirli üyelere acmak 85243212  Kategorileri belirli üyelere acmak Dailym10

Similar topics

Kategorileri belirli üyelere acmak

2 posters

??z?ld? Kategorileri belirli üyelere acmak

Mesaj tarafından baydeex C.tesi 6 Şub. 2010 - 12:55

arkdaşlar.
    bazı sitelerde bazı kategoriler msj saysına göre acılıyor.Mesela 50 msj olmayan multimedia göremiyor.Bunu yetkinforum'da da yapmak mümkün mü acaba ?

En son baydeex tarafından C.tesi 6 Şub. 2010 - 22:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    baydeex
    baydeex
    **

Uyarı yok

http://cevdetiyeliler.yetkinforum.com

??z?ld? Geri: Kategorileri belirli üyelere acmak

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ C.tesi 6 Şub. 2010 - 13:49

Merhaba,

Yapabilirsiniz. Biraz zamanınızı alır ancak istediğinizi yapmak mümkün.
    Yönetim Paneli - Kullanıcı Yönetimi ve Gruplar - Kullanıcı Seviyeleri - Sıra yönetimine girin. "Yeni sıra ekle" butonuna tıklayın. İstediğiniz gibi doldurun ancak şu yerleri anlatacağım şekilde doldurun;

Özel sıra olarak ata : Hayır
    Minimum Mesaj Sayısı : Hangi bölüm için kaç mesaj atılması gerektiğini yazacaksınız. (Her sıra için tek tek yapabilirsiniz.) Sonra gönderin.

Yönetim Paneli - Genel Yönetim - Forum - Kategoriler ve forumlara girin. Mesaj sınırı ekleyeceğiniz forumun izinler tuşuna tıklayın. Gelişmiş Mod.a geçin ve az önce eklediğiniz sıralara göre işaretleyin.

Örneğin A forumuna 50 mesajı olanların girebilmesi için bu forumun izinler tuşuna tıklayın. Gelişmiş Mod.a girin.
    Forumu izle : Tüm sıraları seçin.
    Konuları oku : Mesaj sınırı koyduğunuz sıra ve sonraki sıraları seçin.
    Bir mesajı yanıtla : Mesaj sınırı koyduğunuz sıra ve sonraki sıraları seçin.
    Bir konu aç : Mesaj sınırı koyduğunuz sıra ve sonraki sıraları seçin.

Şeklinde doldurup gönderin.
    By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://sessizdeniz.forum.st/

??z?ld? Geri: Kategorileri belirli üyelere acmak

Mesaj tarafından baydeex C.tesi 6 Şub. 2010 - 22:42

tşkler cok yararlı oldu.
    yalnız sıra yönetimi değil de grup yönetiminden yaptım Smile)
    çok tşkler Smile
    baydeex
    baydeex
    **

Uyarı yok

http://cevdetiyeliler.yetkinforum.com

- Similar topics