Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] Twitter   google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] Facebook_boton
google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] 85243212  google - Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli] Dailym10

Similar topics

Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli]

2 posters

??z?ld? Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli]

Mesaj tarafından emreves Cuma 19 Şub. 2010 - 20:59

Arkadaşlar şimdi sitemizdeki konuları resimleri VB.şeyleri Google sitemize bot yollayarak bunu google arama motorunda paylaşıyormuş.Benim merak ettiğim konu şu Benim sitemde Konuları Misafirler okuyamıyor Örneğin ASD adlı bir konu açtım ve bunu misafirler okuyamıyor bu konuyu Google BOT Google Arama Motoruna alabilirmi.Yada bazı sitelerde Misafirler Forumun Anasayfasını bile göremiyor Google Bot bu sitenin anasayfasındaki resimleri Google Arama Motoruna aktarabilir mi?

En son emreves tarafından Cuma 19 Şub. 2010 - 21:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

emreves

Erkek
    1 Uyarı

http://.......

??z?ld? Geri: Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli]

Mesaj tarafından FoRuMKuRDu Cuma 19 Şub. 2010 - 21:15

sayfa görünümü nasılsa öyle indexler, misafirler nasıl görüyorsa öyle indeksler
    FoRuMKuRDu
    FoRuMKuRDu
    /!\ Banlı !!

Erkek
    Uyarı yok

http://maxiturk.org

??z?ld? Geri: Google BOT ile ilgili[Yardım+Önemli]

Mesaj tarafından emreves Cuma 19 Şub. 2010 - 21:15

Tm sağolun

emreves

Erkek
    1 Uyarı