Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? Twitter   adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? Facebook_boton
adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? 85243212  adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? Dailym10

Adsense reklamları hakkında soru ?

2 posters

??z?ld? Adsense reklamları hakkında soru ?

Mesaj tarafından Meco Ptsi 22 Şub. 2010 - 14:40

Arkadaşlar ben google adsense'ye kayıt oldum..Anasayfaya koydum adsense reklamlarını burda bi sorun yok.Peki her sayfada görünmesini nasıl sağlarım.Mesela herkangi bir konu gösterilirken konunun üstünde adsense reklamlarının görünmesini nasıl sağlayabilirim?

En son Meco tarafından Salı 23 Şub. 2010 - 0:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Meco
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Uyarı yok

http://malikoy.forump.biz

??z?ld? Geri: Adsense reklamları hakkında soru ?

Mesaj tarafından bentürk Ptsi 22 Şub. 2010 - 23:55

Yönetim pnl + G.yönetim + Announcements (mesajlar ve epostalar) adsense - Adsense reklamları hakkında soru ? Ajouter butonuna bas Içeren * : yere google reklamını koy Isime de bişiler uydur gönder

Activate announcements : evet
Announcements display : All pages
Scrolling : kapat

gönder tamamdır

bentürk

Erkek
Uyarı yok

http://www.hiphopzine.tk

??z?ld? Geri: Adsense reklamları hakkında soru ?

Mesaj tarafından Meco Salı 23 Şub. 2010 - 0:17

Çok sağol dostum oldu Smile

Meco
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Uyarı yok

http://malikoy.forump.biz

- Similar topics