Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Siteye girince bilgisayar kapanıyor EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Siteye girince bilgisayar kapanıyor Twitter   Siteye girince bilgisayar kapanıyor Facebook_boton
Siteye girince bilgisayar kapanıyor 85243212  Siteye girince bilgisayar kapanıyor Dailym10

Similar topics

Siteye girince bilgisayar kapanıyor

2 posters

Siteye girince bilgisayar kapanıyor Empty Siteye girince bilgisayar kapanıyor

Mesaj tarafından yeLken Cuma 26 Şub. 2010 - 20:05

Bazı arkadaşlarımın bilgisayarları hata veriyor, benimki bazen bütün internet sayfalarını kapatıyor. Bunu çözmenin bir yolu var mı?
    yeLken
    yeLken
    **

Uyarı yok

http://yelkenol.yetkinforum.com/index.htm

Siteye girince bilgisayar kapanıyor Empty Geri: Siteye girince bilgisayar kapanıyor

Mesaj tarafından Patron Cuma 26 Şub. 2010 - 20:56

Ne tür hata veriyor ? Daha iyi açıklarsanız,yardımcı olabiliriz.
    Patron
    Patron
    Yetkinemektar

Erkek
    Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com

Siteye girince bilgisayar kapanıyor Empty Geri: Siteye girince bilgisayar kapanıyor

Mesaj tarafından yeLken Cuma 26 Şub. 2010 - 21:36

Mesela eklenti falan yazan bir kutu çıkıyordu bende ilk zamanlar ardından hemen kapatıyordu bütün internet sayfalarını. Şimdi ise bazen bir başlığa tıkladığımda, bazen girişten 5 dk sonra falan kapatıyor kendisini ve diğer bütün internet sayfalarını. Laptopta yaşamıyorum bu sorunu, benim dışımda iki arkadaşımda daha var.
    yeLken
    yeLken
    **

Uyarı yok

http://yelkenol.yetkinforum.com/index.htm

Mesaj tarafından Patron Cuma 26 Şub. 2010 - 21:59

Sanırım siz bilgisayar konusunda destek istiyorsunuz, ancak bu forum Yetkinforum'un destek ve yardımlaşma forumudur.

Ama yinede;

Tarayıcınızıza yüklediginiz en son eklentileri kaldırın. Bu sorun genelde Chat programlarından kaynaklanıyor. Ayrıca bilgisayarına virüs girmiş olabilir, bilgisayarınızı
    En güncel Anti-Virüs programı ile tarayın.

CHIP Online forumunda sorununu bildirirsen, daha iyi yardımcı olabilirler.

Kolay Gelsin
    => Konu Kilit
    Patron
    Patron
    Yetkinemektar

Erkek
    Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com

- Similar topics