Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... Twitter   Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... Facebook_boton
Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... 85243212  Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum... Dailym10

Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum...

3 posters

??z?ld? Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum...

Mesaj tarafından knightpvp Perş. 1 Nis. 2010 - 22:06

Merhaba Arkadaşlar...

Ben siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum...

Bide modelersiz portal eklenebilirmi...

Öğretenlere ve cevap yazanlara çok teşekküler ++rep..

En son knightpvp tarafından Perş. 1 Nis. 2010 - 22:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
knightpvp
knightpvp
**

Erkek
Uyarı yok

http://metin2hile.bestgoo.com

??z?ld? Geri: Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum...

Mesaj tarafından Turan02_BjK Perş. 1 Nis. 2010 - 22:32

Öncelikle Merhaba;

Sitemize Portal Modelersiz Eklenebiliyor.

Şimdi Yönetim Paneli>>Modüller>>Html>>HTML Sayfaların Yönetimi Gidiyoruz.

<quote>Yeni HTML Sayfası Oluşturmak</quote> Tıklıyoruz.

İSİM: Giriş

Forumunuzun yukardaki sayfasını ve aşağadaki sayfasını kullanmak istiyormusunuz?: HAYIR Tıklayın !

Bu sayfayı anasayfa gibi mi kullanmak istiyorsunuz?: EVET TIKLAYIN!

Alta Gerekli Kodları Koyun !

Tamamdır ",
Turan02_BjK
Turan02_BjK

Erkek
Banli

http://www.koxpcu.forum.st/

??z?ld? Geri: Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum...

Mesaj tarafından knightpvp Perş. 1 Nis. 2010 - 22:33

tmm saol...
knightpvp
knightpvp
**

Erkek
Uyarı yok

http://metin2hile.bestgoo.com

Mesaj tarafından mertcx Perş. 1 Nis. 2010 - 22:34

Yönetim paneli
Modüller
Html sayfası oluşturmak buraya sitede bulabileceğin portal kodunu ekleyip anasayfam olarak göster diyeceksin.
mertcx
mertcx
**

Erkek
Banli

http://www.online-game.yetkinforum.org

- Similar topics