Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu Twitter   madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu Facebook_boton
madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu 85243212  madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu Dailym10

Similar topics

Madalya ve uyarı seviye sorunu

2 posters

madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu Empty Madalya ve uyarı seviye sorunu

Mesaj tarafından emre5056 Cuma 29 Ekim 2010 - 13:47

Nasıl her yeni üyeye 1 Madalya ve uyarı yok eklicem
ben yaptim o madalyaları uyarı seviyelerini ama ben kişinin profiline giricem kendim ayarlicam anca öle oluyor
ben her yeni üyede otomatik 1 madalya ve uyarı yok yerleşmesini istiyorum
Yardim Müsik
emre5056
emre5056

Erkek
Banli

http://turkhack.hareketforum.net

madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu Empty Geri: Madalya ve uyarı seviye sorunu

Mesaj tarafından Mac14 Cuma 29 Ekim 2010 - 14:17

Merhabalar,

>Yönetim Paneli
>Kullanıcı Yönetimi&Gruplar
>Profiller kısmından eklediğiniz uyarı ya da madalya profil alanın yanında bulunan edit ikonuna basınız.
>En altta bulunan "İçeriği Değiştir" butonuna basınız. Böylece Profil alanında yokluk değeri olarak işaretlediğiniz seviye-madalya otomatikman görünecektir tesekkür ederim

İyi forumlar.
Mac14
Mac14
Yetkinemektar

Erkek
Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com

madalya - Madalya ve uyarı seviye sorunu Empty Geri: Madalya ve uyarı seviye sorunu

Mesaj tarafından emre5056 Cuma 29 Ekim 2010 - 14:21

saolun Mod.um
iyi forumlar
emre5056
emre5056

Erkek
Banli

http://turkhack.hareketforum.net

Mesaj tarafından Mac14 C.tesi 30 Ekim 2010 - 21:15

Merhabalar,

Çözümlenmemiş konuların ortaya çıkmaması için sorununz çözüldüğünde konu ikonunu çözüldü ikonu olarak değiştirmeyi unutmayınız.

İyi forumlar.
Mac14
Mac14
Yetkinemektar

Erkek
Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com

- Similar topics