Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak Twitter   forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak Facebook_boton
forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak 85243212  forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak Dailym10

Similar topics

Adım adım forum oluşturmak

??retici Konu Adım adım forum oluşturmak

Mesaj tarafından Paradiz Salı 2 Kas. 2010 - 17:04

Adım adım forum oluşturmak

1. Ilk önce, Yetkinforum'un sitesine girin.
    ve "Bedava forum kurmak" resimin üstüne tıklayınız.

2. Versyon seçin
    Yetkinforum size 4 versyon sunuyor : PBPbb2, PHPbb3, PunBB ve Invision. Versyonu seçtikten sonra forumun temasını seçmelisiniz. Bu bilgileri forum kurulduktan sonra tekrar değiştiribilirsiniz.
    forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak 259in1c

3. Forumun bilgilerini girin
    Bu sayfada girdiğiniz şifre ve eposta adresi çok önemlidir. Forumunuz ile bir sorun olursa ve aletlere giriş yapmanız gerekiyorsa bu şifreye ve bu eposta adresinize ihtiyacınız olacaktır.

forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak 29b22ps

Bu bilgileri forum kurulduktan sonra tekrar değiştiribilirsiniz.

forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak Warning
    Hizmet Koşulları okumadan kabul etmeğiniz ! Forum acarak, hizmet koşullarını okumus ve kabul etmiş oluyorsunuz. Yetkinforum'un yöneticileri hizmet koşullarara saygı göstermeyen tüm forumları kapatmaya hakkı vardır. yetkin-forum.com yasak olan her forum veya hesabı silmekte hakkı vardır ve uygun olan servislere verebilinir ve cezalandırabilinir.

4. şifrenizi tekrar girin
    forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak 11s1fh1

5. Forum kuruldu
    Forumunuz başarıyla kuruldu.
    forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak 2h2ebeb

ve eposta adresinize yeni bir mesaj gönderildi. Bu mesajda onay linki yoktur, sadece ek bilgiler.
    forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak 51ey5s

6. Giriş yapalım
    Giriş yapmak için kullanıcı adınız Admin olacaktır. Kullanıcı adınızı yönetim paneline ulaşarak değiştirebilirsiniz.

forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak 5ygrwm

7. Yönetim Paneline giriş
    Yönetim Paneline sadece adminler ulaşabilir ç ziyaretciler, üyeler ve moderatörler bu linki göremiyorlar. Bu adres tüm sayfalarda, forumun en altinda olucaktir.

forum kurulumu - Adım adım forum oluşturmak 21o3bbd

Tebrikler king

Bu paylaşım Paradiz tarafından hazırlanmış ve sunulmuştur.

Anlatımın başka sitelerde yayınlanması yasaktır.
    © 2010 yetkin-forum.com
    Paradiz
    Paradiz
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Kadın
    Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

- Similar topics