Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. Twitter   [Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. Facebook_boton
[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. 85243212  [Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. Dailym10

Similar topics

[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon..

[Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon.. Empty [Yeni güncelleme] Forumlara eklenen yenilikler, yeni versyon..

Mesaj tarafından Paradiz C.tesi 8 Kas. 2008 - 13:07

Yeni güncelleme

Sayin üyelerimiz,

Sizlere yeni bölüm seçenekleri sunulmustur. Kisa bir süre sonra uygulamaya gececektir.

Detaylar :

1. Yönetim paneline adminler için not bölümü eklenmisyir. Adminler arasi not gönderilebilir.
    Spoiler:

2. Saat uygulamari yapilmistir. Yaz ve kis sezonlarinda saat farkini düzelte bilmeniz için profilinize girip secenekler bölumünde bulup düzenleyebilirsiniz.
    Spoiler:

Phpbb2 de seniz ve templatlarinizi deyistirdiyiseniz, bu yeni fonksyon duzgun calismasi icin bu kodu koymaniz lazim :
    Spoiler:

3. Yeni üyeliklerde Üyelik formunu doldurdugunuz an otomatik üyeliginiz kabul edilir ayrica kendinizi aktiv etmenize gerek yoktur. Yönetim tarafindan size mail gelip gelmeyecenize adminler karar verebilir.
    (( Yönetim paneli » Kullanıcı Yönetimi & Gruplar » Kullanıcıların seçimleri » Yeni üyelerin aktivasyonu ))
    Spoiler:

Phpbb2 de seniz ve templatlarinizi deyistirdiyiseniz, bu yeni fonksyon duzgun calismasi icin bu kodu koymaniz lazim :
    Spoiler:

4. Forum içerideki cookiesleri silmek Artik hic bir sey yapmadan forumunuzdaki cookiesleri silebilirsiniz. Anasafasindaki butona tiklamak yeterlidir.

(Yönetim paneli » Genel yönetim » Configürasyon » Cookies deletion link » evet)

5. Bugünün Aktif Konuları + Bugün En Aktif Mesaj Yollayan 20 + En iyi 20 Mesaj Yollayan görebilirsiniz.
    Spoiler:

6. Domaini olanlar icin :

- Domaininizin zamani bitmek uzereyse, artik yönetim panelinde forum sizi uyarcak.
    - Admin istedigi zaman domainini silebilir veya yenileye bilir.
    - Admin fikir degistirdiyse (silip geri almak istiyorsa) istedigi zaman domainini geri alabilir (yetkin forum domaini silmeden önce geri almasi lazim).

7. Anasayfada giris yapabilirsiniz.
    Yönetim paneli » Afis asmak » Anasayfa » Genel bilgiler :
    Spoiler:

Böyle oluyor :
    Spoiler:

8. Forumunuzun yeni versiyonu : Invision : Heski versionlarda olmayan yep yeni fonktionlar :

- Giris yapmadiysaniz forum sizi uye olmaya davet edicek.
    - Similileri artik saklaya bilirsiniz.
    - daha fazlasi icin humanely1 mesajina bakin.

9. "Invision ve Punbb" Hitskinde. Artik Invision ve Punbb forumaliriniz icin kullanabilirsiniz.

Bu adminler icin yeni fonksyonlar cok yakinda, uyeler icin yeni fonksyonlar yapilicaktir Smile

© 2010 Yetkinforum.com
    Paradiz
    Paradiz
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Kadın
    Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

- Similar topics