Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? Twitter   "Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? Facebook_boton
"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? 85243212  "Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor? Dailym10

Similar topics

"Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor?

3 posters

??z?ld? "Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor?

Mesaj tarafından pilot Paz 27 Şub. 2011 - 15:43

Değerli arkadaşlar ve Adminlerim,
    Site ismi belirtmekle hata ettiysem şimdiden özür dilerim, ancak belirtmek zorundaydım ki;
    3 aydan beri sitelerimizde yaşanan resim ekleme, gösterme ve geç açılma gibi sorunlara dahil olarak şimdi de bilindiği üzere imageshack ve diğer resim upload siteleri, gönderdiğimiz resimleri bir şekilde hallediyor. Neler oluyor resim upload sitelerine onu da anlamış değilim. Sitemde bulunan binlerce resim karma karışık, kiminde "kurbağa" var, kimisi boş, kimisinde bir takım anlamsız yazılar...Mahvettiler siteleri bunlar...
    Fakat, sadece admin panelinden resim gönderebildiğim Servimgn sitesi çok istikrarlı ve muazzam çalışıyor. Ancak burası da 300kb.ın üzerindeki GIF resimlerini (hareketli) otomatik olarak JPG'ye çeviriyor. Hadi bunu da geçtik, ancak sitesine üyelerimin de resim upload etmesi için link vermek istedim. Kayıt olmadan Upload yapılamıyor. Ancak sitesinin anasayfasında "Kayıt OL!" diye bir buton dahi yok!..Buraya, "Servimg.com" a nasıl kayıt olabiliriz arkadaşlar?... Ben buradaki (YetkinForum) emailimi falan girdim, "- Böyle bir kullanıcı yok" diyor. Bilen ve cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim.

En son pilot tarafından Paz 27 Şub. 2011 - 17:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    pilot
    pilot
    **

Uyarı yok

??z?ld? Geri: "Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor?

Mesaj tarafından hizmetkar Paz 27 Şub. 2011 - 16:32

site açtıysanız otamtik üye olunuyor zaten
    hizmetkar
    hizmetkar
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://www.harbi.fforum.biz

Mesaj tarafından uA_Y_C_A Paz 27 Şub. 2011 - 16:45

forumu açtığınız üyelik ile dostum..şifremi unuttum de Smile üyelik mailini yaz..sanırım öyle geliyor

uA_Y_C_A

Erkek
    Uyarı yok

http://www.focusclubtr.com

Mesaj tarafından pilot Paz 27 Şub. 2011 - 16:47

Anlıyorum, Admin panelinden ben resim yükleyebiliyorum oraya..Ancak diğer üyelerimin de "Servimg" sitesine giderek mesajlarının içine resim eklemek için oraya kayıt olmaları gerekiyor. Bu nasıl olacak ?..
    "Servimg.com" un anasayfasını açtım. Ben bile kayıt olacak bir buton göremedim. "Giriş yapın" diyor...Sadece kendi sitemdeki Yönetim paneli/Afiş asmak / falan,filan .. sayfasından resim yükleyebiliyorum. "Servimg.com" sitesine giderek resim Upload edilemiyor.Teşekkür ederim.
    pilot
    pilot
    **

Uyarı yok

Mesaj tarafından uA_Y_C_A Paz 27 Şub. 2011 - 16:49

Diğer üyelere verme zaten dostum...server'ı başka resimlerle kirletmemek lazım... hepsi bizim zararımıza olur...başka uploader site kullanın normal resimler için

uA_Y_C_A

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından pilot Paz 27 Şub. 2011 - 16:49

uA_Y_C_A demiş ki:forumu açtığınız üyelik ile dostum..şifremi unuttum de Smile üyelik mailini yaz..sanırım öyle geliyor
    Deneyelim bakalım.. Teşekkür ederim arkadaşım..

DÜZENLEME:
    Tamam anladım arkadaşım.Üyelerime verirsem, orası da diğer resim siteleri gibi olabilir. Anladım.
    O zaman kalsın hocam. Biz, site sahipleri kullanalım sadece..
    İlginiz ve cevaplarınız için teşekkür ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum. Konu başlığına "ÇÖZÜLDÜ" iconu ekliyorum.

En son pilot tarafından Paz 27 Şub. 2011 - 17:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    pilot
    pilot
    **

Uyarı yok

Mesaj tarafından uA_Y_C_A Paz 27 Şub. 2011 - 16:53

pilot demiş ki:
    uA_Y_C_A demiş ki:forumu açtığınız üyelik ile dostum..şifremi unuttum de Smile üyelik mailini yaz..sanırım öyle geliyor
    Deneyelim bakalım.. Teşekkür ederim arkadaşım..

Dostum sadece server alan kişi için böyle Smile Önüne gelen yükleyemez

uA_Y_C_A

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından pilot Paz 27 Şub. 2011 - 17:00

Anladım hocam.. Zaten bir önceki mesajımı Düzenleyip gerekeni yazdım.
    İlginiz için teşekkür ederim. Sağlık ve esenlikle...
    pilot
    pilot
    **

Uyarı yok

- Similar topics