Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! Twitter   Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! Facebook_boton
Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! 85243212  Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! Dailym10

Similar topics

Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj!

Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! Empty Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj!

Mesaj tarafından Patron Perş. 18 Ağus. 2011 - 14:22

Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! 2s96r6xYetkinForum
    Paradiz ile röportaj!

Merhaba,
    Yetkinforum,bu sefer çok daha farklı bir röportaj yaptı. Yetkinforum Türkiye Destek Forumu Admini Paradiz ile!

Onun hakkında merak edilen çok şey var,peki o forum hakkında neler düşünüyor? Öyleyse durmayın ve yazının devamını okuyun. Wink

Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! Zu2ufp

~~~~~~

YetkinForum: İlk önce, kullanıcı adınızın anlamını herkes çok merak ediyor.. Gerçekten paraları diziyor musunuz ? Very Happy

• Paradiz :Tabiki hayır ! Mr. green
      Forumun en eskileri bilirler, bu forumda ilk kullanıcı adım Hayley'di, fakat çok yabancı olduğu için değiştirmeye karar verdim. Kendime yeni bir kullanıcı adı ararken, aklıma Paradis geldi (Fransızca cennet demektir). Kendime özel ve değişik bir kullanıcı adı olması için sonunu "z" yaptım ve "para diz" anlamı çok komiğime gitti. Paraya düşkün olan birisi değilim, bu nick çok hoşuma gitti, okunuşu ve anlamı.. Bunları bilmeyen insanların yanlış anladıklarını anlıyorum. Mr. green

YetkinForum: Yf hakkında ne düşünüyorsun?

• Paradiz: Yetkinforum gibi bir siteyi yönetmekten gurur duyuyorum. Ücretsiz forum açabilmemizi ve istediğimiz gibi düzenleyebilmemizi sağlayan başka bir site bulamadım. Yetkinforum bence çok kaliteli bir site. Yetkinforum’da en çok sevdiğim şey, destek forumlarına üyelerin fikirlerine, isteklerine göre yenilik eklenmesi. Bu kadar çok dilde tercüme edilmesine rağmen, tüm dillerde olan güzel fikirleri Yetkinforum’a eklemeye çalışıyorlar. Mahkeme kararı ile ilgili sorunlar da çözümlense... Üyelerimize sunduğumuz servis daha da güzel olacaktır.

YetkinForum: Forumun ilk bayan yetkilisi sensin ve uzun bir süre boyunca da yönetimde hep erkekler oldu. Bu seni yalnız hissettirdi mi?

• Paradiz: Siteye ilk admin olduğumda, çok şaşırdım. Fransız hizmet sitesinde erkekten çok bayan vardı. Yetkinforum’da tam tersi. Kendimi yalnız hissetmedim, her zaman çok anlayışlı bir staffımız oldu.. Fakat, Gamze ve Nesli yetkili olduktan sonra çok güzel bir samimiyet oluştu ve onlar geldikten sonra bayan eksikliğinin farkına vardım. Artık beni ve bazı kararlarımı anlayacak birileri olduğunu fark ettim. Hepimiz insan olsak da, kızlar ve erkekler arasında olan fark büyük. Bu arada, Discoley, Yetkinforum kızlar ekibine hoş geldin !

YetkinForum: Yetkililer hakkında ne düşünüyorsun? Oldukça sağlam bir ekibiniz var.

• Paradiz: Evet, çok güzel ve diğer resmi sitelere göre çok büyük bir ekibimiz var. Onlar olmasaydı, foruma bu kadar zaman ayırmasalardı Yetkinforum bu kadar güzel olmazdı. Tüm eski/yeni yetkililerin çok büyük emekleri var. Staff ekibimiz bir aile gibi, hepimiz iyi anlaşıyoruz ( her ailede olduğu gibi bizim de bazen anlaşamadığımız olmuştur ). Başka bir ekip olsaydı belki forumu yönetmek bu kadar kolay ve zevkli olmazdı.

YetkinForum: Aynı zamanda Forumactif'te grafikerlik görevin var,üstelik denetimcisin. İki büyük forumda da önemli görevler almak seni yoruyor mu?

• Paradiz: Denetimci grafiker olmam ilk zamanlar planda yoktu ve olduktan sonra birden bu kadar fazla sorumluluk almak beni çok yordu... Forumactif, Yetkinforum ve diğer üye olduğum forumlarla ilgilenmek çok yorucuydu. Pc basından kalkamıyordum. Sorumluluğumu hafifletmek için Patron admin olmayı kabul etti ve onun sayesinde foruma daha az girmeyi başardım. Artık forumları sırayla geziyorum, hepsine birden girince bazı konuları kaçırıyorum ve üyeler kızıyorlar.. Razz

YetkinForum: Diğer destek forumları ile karşılaştırıldığında Yetkinforum'da gördüğün eksiklikler neler?

• Paradiz: Yarışmalar olabilir. Diğer resmi sitelere göre az yarışma yapıyoruz. Bu sorunda Yetkinforum’un resmi forum olmamasından kaynaklanıyor. Yetkinforum’a bağlı olan bir teknisyen olsaydı belki Yetkinforum’da daha çok yarışma olurdu. Yarışmalar hariç, Yetkinforum’un her şeyi var. Normal bir resmi sitesiyle ayni servisleri sunuyor.

YetkinForum: Yetkinforum özellikle modellerin kapandığı dönemde çok zor günler atlattı ve şimdi de domain sorunları yaşıyor. Bu durum için söyleyebileceklerin neler?

• Paradiz: Yetkinforum evet çok zor günler geçirdi, ve bu zor dönemlerde bizi destekleyen üyelere çok teşekkür ediyorum. Yetkinforum zorluklar çekerken bazı üyelerimiz sabırsız ve daha doğrusu saygısız davranıp tüm ekibimizi üzüyorlar ve banlamaktan başka bir seçeneğimiz olmuyor. İnsanların neden bu kadar asabi davrandıklarını anlayamıyorum, bizi robot ve duygusuz sanıyorlar sanırım. Domain sorunları hakkında şimdilik söyleyebileceğim bir şey yok. Yetkinforum ile ilgilenen üst yetkili şuan tatilde ve kendisine gönderdiğim özel mesajı okuduktan sonra da bir sey yapabileceğini sanmıyorum. Forumda dediğim gibi, bu sorun bizden kaynaklanan bir sorun değil. Olsaydı, anında çözerdik. Bu sorunlardan tüm üyelerimizin rahatsız olduğunun farkındayız, fakat elimizden gelen bir şey yok... Maalesef.

YetkinForum: Forumda yaşanan en büyük zorluk neydi?

• Paradiz: Staff ekibinin ayrılması. Dediğim gibi staff ekibi bir aile, ve aileden ayrılanlar olunca tüm staffi etkiliyor. Sevdiğiniz ve alıştığınız birisine güle güle demek çok zor... 3 sene sonra bile bazen hâlâ zorluk çekiyorum. Ayrılan yetkililerin sebepleri çok normal olmasına rağmen artık onu turuncu, yeşil, mavi veya kırmızı görememek zor oluyor.

YetkinForum: Yeni bir hizmete daha imza attın,Yetkinreklam! Bu proje hakkında söyleyebileceklerin neler?

• Paradiz: Yetkinreklam Yetkinforum’a bağlı olan bir reklam forumu. Bu forumun sayesinde forumunuzu tüm üyelerimize tanıtabilirsiniz. Şuan yetkili alımları var, eğer Yetkinreklam staff ekibine katılmak istiyorsanız başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Ayrıca, Gamze ile birlikte tüm üyelerimize değişik servisler sunmaya çalışıyoruz. Umarım siz de servislerimizi kullanıp, forumunuzu Yetkinreklam’da üyelerimize tanıtırsınız.

By Gamze
    YetkinForum ekibi. Yetkinforum Ilanları N°3 : Paradiz ile röportaj! Icon_thumright

Patron
    Patron
    Yetkinemektar

Erkek
    Uyarı yok

https://destek.yetkin-forum.com

- Similar topics