Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum Twitter   Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum Facebook_boton
Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum 85243212  Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum Dailym10

Similar topics

Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum

2 posters

Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum Empty Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum

Mesaj tarafından Manlost Çarş. 24 Ağus. 2011 - 20:18

Arkadaşlar millet forumlara giremiyorki zaten neden hala yetkinforum kullanılıyor sakın yanlış anlamayın

ne zaman düzelcek bu girişler 35.000 üyeli binlerce konulu forumum gitti ne paralar harcıyarak yapmıştım

Manlost
    Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Uyarı yok

http://www.forume.biz

Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum Empty Geri: Kimse Yanlış Anlamasın Ama Neden Hala Yetkinforum

Mesaj tarafından Carucci Çarş. 24 Ağus. 2011 - 20:25

Merhaba,

Defalarca aciklama yaptik, bizim elimizde olan birsey olsa hemen cözülürdü. Fakat T.C tarafindan engellendi. Umarim bu sorun en kisa zamanda düzelir. Fakat bizi'de anlayin, elimizden gelen birsey yok. Eger sorun bizden kaynaklaniyor olsaydi, hemen cözerdik.

Bu konuyu okuyun isterseniz. -> İnternet ölmekten kurtuldu

Kilit.
    Carucci
    Carucci
    GenelModeratör
    GenelModeratör

Erkek
    Uyarı yok

http://www.hayatimdizi.net/

- Similar topics