Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !Görünüm olarak :Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Hizmet Koşulları EmptyPaz 11 Mart 2018 - 23:21 tarafından sevda03

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Hizmet Koşulları EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Hizmet Koşulları EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Hizmet Koşulları EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Hizmet Koşulları EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Hizmet Koşulları EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Hizmet Koşulları EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Hizmet Koşulları EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Hizmet Koşulları EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Hizmet Koşulları Twitter   Hizmet Koşulları Facebook_boton
Hizmet Koşulları 85243212  Hizmet Koşulları Dailym10

Hizmet Koşulları

Aşağa gitmek

Tek baslik Hizmet Koşulları

Mesaj tarafından Paradiz Bir Çarş. 31 Ağus. 2011 - 0:38

    Merhaba,

    Mahkeme kararıyla kapatılan bazı forumlara, sitelere üyelerimiz ulaşamadıkları için hizmet koşulların kopyasını bu konuya ekliyorum. Bu Hizmet koşulları forum açmadan önce kabul ediyorsunuz, fakat bazı yöneticilerimiz okumamış durumda... umarım bu mesaj görüp, hatalarını düzeltirler.

Hizmet Koşulları

SERVISIN GENEL KULLANMA KURALLARI

Yetkinforum.com sayesinde bedava tartış forumları kurabilirsiniz.

Sorumlar
Sosyete : Sitede verilen haberler hazır olarak veriliyor.Sosyete bu haberlerle ilgili hiçbir belli veya örtük garanti vermiyor.
Bu haberler değiştirebilinir ve ihbarsız olarak güncelleştirilir.

Kullanıcı : Site kullanıcısı diğer kullanıcılara vereceği indirekt, maddi ve manevi olarak her türlü zarardan mesuldur. Siteyi kullanan meşru olmayan Yetkinforum.com işteticileri ve elemanları de dahildir; bu zararlar her ne şekilde ve yerde oluşmuşlar isede aksiyon ve reklamasyon sonuçları Yetkinforum.com taranfından garanti altın dadır.
Siteyi usulsüz olarak kullanmaktan Yetkinforum.com sitenin kullanıcısı Yetkinforum.com'den şikayetçi ve davacı olmayacağını kabul eder.

Şifrenin ve loginin sorumlukları
Kayıt olduktan sonra,bir şifre ve login alıcaksınız.Bu login ve şifreyi gizli tutmalısınız ve bu login ve şifreyle olan tüm olayların sorumlusunuzdur.Şifrenizi veya hesabınızı izin vermediğiniz bir kişi kullanıyorsa,her oturum sonunda çıkış yaptığınızı kontrol edin ve hemen Yetkinforum.com'a haber verin.Bu kondisyonlara uymuyorsanız kayıp veya zararlarda Yetkinforum.com sorumlu tutulmayacaktır .

İçerik sorumluluğu
Bu kod, dosya, metin, yazılım, fotoğraf, resim, grafik, video, chat, mesaj, veya başka içeriklerle ilgili olan haberlerin ünik sorumlusu bu haberleri veren insanın olduğunu kabul ediyorsunuz.Bu yüklediğiniz, yolladığınız veya başka servislerin sayesinde yolladığınız içereklirin sorumlusu sizin olduğunuzu kabul ediyorsunuz.Yetkinforum.com hiçbir zaman hiçbir zararlı, yasak içeriğin sorumlusu olarak tutulmayacaktır .

Doneler ve güvenlik
Servislerde yavaşlama veya durma süresi olmaması için gerekli olanı yapıyoruz ama bu yavaşlıkların ve durma sürelerin olmamaları garanti değildir.Hiçbir şebeke ,servör veya başka problemler sigortalı değidir.Servis duruşu, zarar veya içerik kayıpı için hiçbir zaman geri ödeme yapılmayacaktır.Içeriklerin güvenliği için birsürü sistem kuruldu.Ama hiçbir zaman, forum kayıttı, dump, done backup'u verilmeyecektir.Ama forumun yöneticisi bu kayıttları yapması ve forumunu eski haline çevirmesi için gerekli olan aletlerle yapabilir.

Özel donelerinizin kullanışı
Bu siteyi kullanarak, verdiğiniz özel donelerin sitemizde kullanmalarını kabul ediyorsunuz.Bu doneler size newsletters yollamada ve sitenin servislerinden yararlanmanız için gereklidir.
6 ocak 1978 yasanın sayesinde, giriş hakkına sahip olarak sizi ilgilendiren doneleri değiştirebilir veya engelleyebilirsiniz.

Özel olmayan haberlerinizi kolektif şeklinde paylaşabiliriz.

Özel haberleriniz için başkalarına ihtiyacımız olunca, bunların Güvenlik koşullarımıza saygı gösterdiklerini kontrol ediyoruz.

Sizin özel donelerinizi kamusal otorite,zararlar veya servisimizin güvenliğini korumak için başkalarına bildirebiliriz.

Bize özel done vermeyi ve/veya cookiesleri kullanmayı reddedebilirsiniz.Ama,bunlar servislerin veya işlemlerin işlemini bozabilir.

Mümkün oldukça özel donelerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir veya silebilirsiniz.

Yasak içerikler
Yazılım korsanlığını, hacking, spamming, telif haklarını ihlal eden içerikler, servörlere ve şebekelere karşı haksızlıklar, cinsel ve/veya pornografik içerikler, nefret içeren, reçeteye gereken ilaç satışı ve/veya değiş tokuşu,veya reçetesiz ilaç,uyuşturucu ve başka yasak maddelerin satışı ve /veya değiş tokuşu,malware ve/veya phising sayfaları,banka yolsuzluğu,servörlerde yasak aktivitlerin hepsi yasaktır.Yasak metin,resim,link,video,animasyon içeren her forum silinicektir.

Yetkinforum.com yasak olan her forum veya hesabı silmekte hakkı vardır.Her yasak içeren, uygun olan servislere verebilinir ve cezalandırabilinir.

Servislerin sınırlaması
Ürünler ve servisler sadece tasarlanmış amaçlar için kullanabilinirler.Bu servisler veya ürünler özel insan haklarına aykırısa bunları kullanamazsınız :
Yasak içerik, zararlı, tehdit edici, alçaltıcı, edepsiz ve ırkçılık
18 yaşından küçük olan çocukların resimlerini kullanmak veya haberlerini kullanan içerikler.

Yetkinforum.com bedava bir sitedir.Size kaliteli bir servis sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.Sayfanızın altındaki copyright ve yazan haberleri çıkartmayın, çünkü sizin Yetkinforum.com ailesine ait olduğunuzu belirtiyor. Bu linkleri değiştiren veya silen her forumcu,karşı gelen gibi sayılıcak.
Ve, desteklenen linkleri çıkartmanız yasaktır,yönetim puanları gibi.Size tamamen bedava bir servis sunuyoruz ve bunu iyileştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sebepler için tüm koşullara saygı gösterin.

Markaların ve iyeliklerin saygı hakları
Sitede gördüğünüz ve okuduğunuz tüm elemanlar telif haklarıyla korunuyor.Sitenin elemanlarının kopya etmek, değiştirmek, dağıtmak, yeniden yapmak, niteliğini değiştirmek,ve siteyi veya sitenin elemanlarını metin,resim v.s sosyete yazıyla izin vermedikçe almak yasaktır.Siteden olan marka ve logolar sosyeteye aittir.Sitedeki markları ve logoları sosyete yazıyla izin vermedikçe kullanmak yasaktır.Bunların taklitini yaparsanız sosyetenin mahkemeye verme hakkı vardır.

Genel kurallarını değiştirmek
Yetkinforum.com'a bağlı olarak bu genel kurallar herhan değişebilirler.30 gün içinde tüm hesaplar bu değişiklere uymalıdır.

Kabul etmek
Yetkinforum.com'un servislerini kullanarak,tüm anlaşmaları, değişikleri,kuralları ve verilen talimatları kabul ediyorsunuz.
Forumla probleminiz olursa, bir anlaşmazlık yollayabilirsin sadece bu bağı tıklayarak :http://www.yetkinforum.net/tr/litigation/.

- Bu bütünlük yönetmeliğini okuduğunuzu itiraf ediyorsunuz;
- Bu yönetmeliğine saygı göstermeye söz veriyorsunuz ;


Hizmet Koşulları K4xs06
Forum Kuralları + Staff + Grafik Kuralları
-----------------------------------------------------------------
Kurucu şifrenizi mi kaybettiniz ? » çözüm !
Paradiz
Paradiz
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen

Kadın
Mesaj Sayısı : 9356
Yaş : 518
Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz