Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! Twitter   Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! Facebook_boton
Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! 85243212  Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! Dailym10

Similar topics

Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj!

Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! Empty Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj!

Mesaj tarafından Paradiz C.tesi 3 Eyl. 2011 - 0:37

Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! 29ntfzmYetkinForum
    Forumun eski yetkilisi oXo ile röportaj!

Yetkinforum, bu sefer forumun eski yetkilisi ve moderatör grubunun ilk üyelerinden biri olan oXo ile röportaj yaptı. Kendisi forumun eski üyelerinden olduğu için bakalım forum için neler düşünüyor?

Bu soruları cevaplarken fazlasıyla düşündü ve tüm forumu özlediğini söyledi. Very Happy

Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! Zu2ufp

~~~~~~

YetkinForum: Her şeyden önce sen kimsin? Kendini bize tanıtır mısın?

oXo: 19 yaşındayım. Aydınlıyım. Öncelikle koyu bir Beşiktaş taraftarıyım. Hayatım Beşiktaş desek yeridir! Hobilerim maç izlemek, internette dolaşmak, arkadaşlarımla vakit geçirmek. Sevdiğim sanatçılar; Rihanna, Rammstein Don Omar. Servise 2008'de geldim.

YetkinForum: Yetkinforum'u nasıl bulduğun ile başlayalım. Yetkinforum'u nereden nasıl buldun?

oXo: Yetkinforum'a ilk başladığım zamanlar, forum kurmak herkes için çok zor görünen bir şeydi. Bir ara forum kurmak için bir çok servis kurulmuştu, fakat hepsi amatör servisler olduğu için kapanmıştı.

Yetkinforum'u bulmak gerçekten zor olmadı. Yetkinforum Türkiye'de tam bir ortam kurdu, tüm fan siteleri buradan açıldı! Ben Yetkinforum'u alt linkler ile buldum.

YetkinForum: Sizce Yetkinforum neden bu kadar popüler ve vazgeçilmez bir servis oldu?

oXo: Çünkü kalitesi ve ortam bakımından her şekilde farklı bir servis oldu! Kalitesini belli eden bir servisti, bir servisin bu kadar dile hizmet vermesi hiç de kolay değil. Ortamı da çok özel! Böyle bir servisi başka bir staff yönetseydi, sanırım üyelerine çektirmedikleri kalmazdı.

YetkinForum: Başarılı bir yetkiliydin, neden forumdan ayrılmak istedin?

oXo: Forumdan ayrılıp ayrılmayacağım konusundan hiç bir zaman emin olamadım. Bu hem zordu, hemde bazı şeyleri düzene sokmak için gerekliydi. Eğitim hayatım servisten daha önemli olduğu için ayrılmak zorunda kaldım, belki daha sonra tekrar dönecektim fakat tekrar geri dönmek istemedim.

Neden geri dönmek istemedin?

Çünkü internetim servisten ayrıldıktan sonra kapatıldı ve yerime daha kaliteli moderatörlerin geleceğine emin olduğum için geri dönmek istemedim. Bu benim içimi her zaman çok rahatlattı. Doğru da; şuan tüm staff harika! Bu yönde bana en destek olan Atakan kardeşimdi, her zaman beni çağırdı fakat gelemezdim, ailevi sorunlarım vardı. Daha sonra aradan çok uzun zaman geçtiği içn çok bilgi kaybettim, Yetkinforum bıraktığım gibi değildi. Daha fazla gelişmişti ve bunlardan haberim yoktu. Smile

YetkinForum: Moderatör grubunun ilk yetkililerinden birisin. Bu nasıl bir duyguydu?

oXo: Eşsiz! Fazlasıyla heyecanlıydım ve bu grubun açılışını ilk Gamze ile yapmıştık.

YetkinForum: Yetkinforum senin için ne anlam ifade ediyor, ne düşünüyorsun?

oXo: Yetkinforum benim için çok önemli ve özel bir servisti. Orada çalışmak, moderatörlük yapmak gurur vericiydi, özellikle staff arkadaşlarımla olan yakınlığımız beni daha da bağladı bu servise! Üyelere yardım etmek ve yardımdan sonra teşekkür almak benim için ayrı mutluluk. Yetkinforum sadece Türkiye'ye değil, bir çok ülkede farklı dillerde hizmete sunuluyor olması daha da güzel.

Gerçekten bir çok özel zamanlarım burada geçti. Aramızdan bazı arkadaşlarımız ayrıldı, bazen güldük, bazen üzüldük. Ayrılsam da her zaman Yetkinforum bende çok ayrı bir yere sahip olacak.

YetkinForum: Seni foruma bağlayan en büyük etken neydi?

oXo: Ben buradayken kendi forumundan çok Yetkinforum ile ilgileniyordum. Üyelere yardım etmek ve staff'la olan yakınlığımız beni Yetkinforum'a bağlayan en büyük etkendi. Bu tadı alanların bir daha vazgeçebileceğini zannetmiyorum!!! Smile

YetkinForum: Sen gittikten sonra forumda bir çok değişiklik oldu. Foruma bağlanmadığın için bilmiyor olabilirsin, fakat şimdi bağlandın ve nasıl?

oXo: Harika! Forum gençleşmiş. Very Happy Gördüğüm kadarıyla Yetkinforum görüntüsüyle, amacıyla, faaliyetleriyle ve staff ekibi ile çok değişmiş ve gelişmiş. Daha da gelişeceğine inanıyorum.

YetkinForum: Yetkinforum'un genel yönetmeni Paradiz için ne düşünüyorsun? Senin açından nasıl biri?

oXo: Paradiz hanım forumu gerçekten forum yapan kişiydi. Paradiz hanım gelmeden önce, forum tam bir faciaydı. Bir çok dil bilmesi de diğer dillerdeki servislerle muhabbetimiz onun sayesinde daha da gelişti. Onu sevmeyen birini forumda tanımıyorum. Bana ilk zamanlar en destek olan Paradiz hanımdı, çok özel. Bu yüzden kendisini çok seviyorum. Anlatılmaz, yaşanır böyle bir şey!

YetkinForum: oXo ne demek?

oXo: w4nted benim ilk nickimdi. Atiim'in isteği ile yeni nickim oXo oldu! Anlamını ona sorun ahahaha. Harika nickler buluyor.

YetkinForum: Servise geldiğinde ne gibi zorluklar yaşadın?

oXo: Staff olmadan önce de sonra da üyelere hep yardım etmeye çalışıyordum. İlk başlarda yardım etmekte zorlanıyordum ama staff arkadaşlarımın yardımı ile pek zorluk çekmedim. Ayrıca sık sık güncellemeler olduğu için yeniliklere alışmak zordu!!! Very Happy Süper bir servis!

YetkinForum: Sence serviste yaşanan en büyük zorluk neydi?

oXo: Modellerin ücretli olması! O zaman forumda büyük kriz yaşandı, yönetim üyelere ne kadar açıklama yapsa da üyeler çok sert davranıyordu. O dönem Yetkinforum zor günler atlattı. Şimdi de alan adlarının erişime kapatılması bence büyük sorun!

YetkinForum: Son olarak neler söylemek istersin?

oXo: Burayı unutmadım ve çok özledim. Beni unutmadığınız için teşekkür ederim! Özellikle staff arkadaşlarım Atiim, Shanex, TuaL, GaMze hepinizi çok özlediğimi bilesiniz.

~~~~~~

Bu röportaj için oXo'a çok teşekkür ederiz. YetkinForum, çok yakında yeni bir ilan hazırlayacak! Smile

By Atiim

YetkinForum ekibi. Yetkinforum Ilanları N°4 : oXo ile röportaj! Icon_thumright

Paradiz
    Paradiz
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Kadın
    Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

- Similar topics