Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar Twitter   resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar Facebook_boton
resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar 85243212  resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar Dailym10

Similar topics

Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar

2 posters

??z?ld? Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar

Mesaj tarafından Uruguaylı Salı 15 Ara. 2015 - 17:14

Selamlar arkadaşlar. Daha önce yetkinforum domainli forum kullanmadığım için biraz acemiyim.  İstek doğrultusunda bir forum açtım ve butonlarını kendim yapıyorum. Yaptığım butonları ekledim ancak bir sorun oluştu ve  aşağıdaki resimde görüldüğü gibi hem yüklemiş olduğum botonlar var hem de ait olduğu kısmın isimleri var. İsimleri nasıl kaldırabilirim? resim - Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar Q8kMzd

Uruguaylı
    Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Uyarı yok

http://bingolpsikoloji.bosforum.net/

??z?ld? Geri: Resim Yönetimiyle İlgili Sorunlar

Mesaj tarafından SüKûT Çarş. 16 Ara. 2015 - 1:52

Yönetim paneli> Afiş asmak> Anasayfa> Başlık & Tarıyıcı> Menüde sadece resimleri göster : Evet
    SüKûT
    SüKûT
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://sukut.f-orum.com/

- Similar topics