Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
forum - Forum silinecek uyarısı EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
forum - Forum silinecek uyarısı EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
forum - Forum silinecek uyarısı EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
forum - Forum silinecek uyarısı EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
forum - Forum silinecek uyarısı EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
forum - Forum silinecek uyarısı EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
forum - Forum silinecek uyarısı EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
forum - Forum silinecek uyarısı EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
forum - Forum silinecek uyarısı EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
forum - Forum silinecek uyarısı Twitter   forum - Forum silinecek uyarısı Facebook_boton
forum - Forum silinecek uyarısı 85243212  forum - Forum silinecek uyarısı Dailym10

Similar topics

Forum silinecek uyarısı

5 posters

??z?ld? Forum silinecek uyarısı

Mesaj tarafından merttaha Paz 15 Kas. 2009 - 5:09

Merhaba..Online filmler sunduğum bir sitem var.Bu sitede yetişkin içerik ve indirme linkleri bulundurmuyorum.Fakat forumun 20 kasımda gerekli düzenlemeleri yapmadığım taktirde silinecektir uyarısı alıyorum.Malumunuz yetkin forumlar üzerine kurulmuş sayısız film paylaşım forumu var.Merak ettiğim ne gibi bir uygunsuzluk tesbit edilmiş olabilir,ve ben neyi düzeltmem gerektiğini bilmediğim için ne yapabilirim.son sorumda yetkin forumlarda film paylaşımı yapan site kurmak yasakmı.yardım ve önerilerinizi bekliyorum.teşekkürler.

En son merttaha tarafından Ptsi 16 Kas. 2009 - 22:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

merttaha
    Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Erkek
    Uyarı yok

http://sinemaburda.eniyiforum.net

??z?ld? Geri: Forum silinecek uyarısı

Mesaj tarafından Paradiz Paz 15 Kas. 2009 - 5:18

Merhaba,

Film, size ait olmayan müzik, program vs. paylasmak yasaktir ve forumunuz kapatabiliriz. Ücretli olan müsikler, filmler,.. forumlarda ücretsiz bulunuyor ve bu yasaktir. Emeye saygisilik oldugu için, forumlari uyarmadan kapatabiliyoruz.
    Daha fazla bilgi için Yetkinforum'un izmet kosullarini okumalisiniz.
    Paradiz
    Paradiz
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Kadın
    Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

Mesaj tarafından SFF Paz 15 Kas. 2009 - 5:51

Evet.. Ancak link verebilirsin. Kendin embed yapamassin.

SFF
    **

Uyarı yok

http://superfutbolforum.tk

Mesaj tarafından The MoonLight Paz 15 Kas. 2009 - 13:09

Paradiz demiş ki:Merhaba,

Film, size ait olmayan müzik, program vs. paylasmak yasaktir ve forumunuz kapatabiliriz. Ücretli olan müsikler, filmler,.. forumlarda ücretsiz bulunuyor ve bu yasaktir. Emeye saygisilik oldugu için, forumlari uyarmadan kapatabiliyoruz.
    Daha fazla bilgi için Yetkinforum'un izmet kosullarini okumalisiniz.

Peki '' Paradiz '' Online film izleme sitelerindeki film linklerini alıp kendi sitemize koysak , insanlara izlettirsek buda mı yasak ?
    The MoonLight
    The MoonLight

Erkek
    Uyarı yok

http://onlygrafik.yetkinforum.com

Mesaj tarafından FoRuMKuRDu Paz 15 Kas. 2009 - 13:21

ya zaten o embed kodunu kullanıp video yayını yapıyorsa zaten o sitedede online olmuş oluyor adamlar resmen o kodu yayınlaması için link oluşturup videonun altına ekliyorki bı kodu kullanıp millete bişeyler izletirse benim sitedede online oluyor hem yeri geldiği zaman o videolara reklam bile ekliyorlar bu nasıl emeğe saygısızlık olur onu anlamadım yahu
    FoRuMKuRDu
    FoRuMKuRDu
    /!\ Banlı !!

Erkek
    Uyarı yok

http://maxiturk.org

- Similar topics