Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... Twitter   paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... Facebook_boton
paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... 85243212  paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum... Dailym10

Similar topics

paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum...

4 posters

??z?ld? paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum...

Mesaj tarafından forumbudur Cuma 30 Ekim 2009 - 1:19

selam paradız hatırlarsın vıdeoyarısması yapmıstınız ve orda by-lover 2 . olup 3000 kredı kazanmıstı...

ve kazandıgı kredıgı reklam vermeyem bu sıteye yollayın demıstı...sız bu siteye yollayamayız orda mp3 remıx fılm var demıstınız...sıze 3 kez ozelden msj attım sıteyı uygun hale getırecem kredıyı verın dedım ... cvp atmadınız ...sımdı bır kezdaha kredılerı verınız sıteyı uygun hala getırer...tesekkurler...
    forumbudur
    forumbudur

Erkek
    Uyarı yok

http://forumbudur09.taro.tv

??z?ld? Geri: paradız vıdeoyarısmasından kazandıgım 3000 kredıgı istiyorum...

Mesaj tarafından momenthe Cuma 30 Ekim 2009 - 9:53

Merhaba,

1- Alttaki Reklamları Kaldırmışsınız ve Hala Utanmadan Kredi İstiyorsunuz..!
    2- Sitenin İçeriğine Baktım ve Hala mp3, film, remix Hepsi Paylaşılıyor..!

Ayrıca Alt Linkleri Kaldırdığınızdan Dolayı Sitenizi Yetkililere Bildiriyorum..

Teşekkürler
    momenthe
    momenthe
    Yetkinemektar

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından DangeR Cuma 30 Ekim 2009 - 10:56

MemHT demiş ki:Merhaba,

1- Alttaki Reklamları Kaldırmışsınız ve Hala Utanmadan Kredi İstiyorsunuz..!
    2- Sitenin İçeriğine Baktım ve Hala mp3, film, remix Hepsi Paylaşılıyor..!

Ayrıca Alt Linkleri Kaldırdığınızdan Dolayı Sitenizi Yetkililere Bildiriyorum..

Teşekkürler
    Bencede en doğrusunu yapıyorsun.Zaten Alt Link çıkarıldığı için modeler kapanmıştı....

DangeR
    Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Erkek
    Uyarı yok

http://photoshopar.yetkinforum.net/

Mesaj tarafından Paradiz Cuma 30 Ekim 2009 - 19:15

Bu yarisma coktan bitti.
    By_lover'in forumu Yetkinforumun hizmet kosullarina saygi göstermedigi için kendisinden baska bir forum istedim ve cevap gelmedi. By_lover'e 2/3 kere mesaj yolladim ve linki istedim... Cevap vermedigi için kazanan olmadi.
    Haksizlik oldugunu biliyorum, ama baska türlü yapamadik.
    Ayrica, ReBeL'e ayni cevabi verdim ... üzgünüm xS
    Paradiz
    Paradiz
    Yetkinyönetmen
    Yetkinyönetmen

Kadın
    Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

- Similar topics