Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum Twitter   Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum Facebook_boton
Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum 85243212  Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum Dailym10

Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum

2 posters

??z?ld? Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum

Mesaj tarafından Alpcemos Paz 10 Ocak 2010 - 14:32

Arkadaşalr hani rep puanı başarı puanı felan yapıyoruzya mesaj yazdıkça artıyor başarı puanı ben sitemde şöyle birşey yaptım profil eklentileri ayrıcalık gibi mesela 2000 başarı puanına Prenses rütbesi isteyenler işte diyo ben bu özellikden istiyorum diye özelliği isteyenin 9500 puanı var diyelim ben ordan 2000 puan eksiltip 7500 yapıcam ve prenses rütbesi vericem ama nasıl o puanı düşerebilirim yardım edermisiniz

En son Alpcemos tarafından Paz 10 Ocak 2010 - 18:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Alpcemos
**

Erkek
Uyarı yok

http://thetwilightfan.twilightlegend.net

??z?ld? Geri: Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum

Mesaj tarafından [_HiTMaN_] Paz 10 Ocak 2010 - 14:42

Selamlar,

Yapmanız gereken:
Mödüller --> Points and reputation >> Points donation bölümüne girin, Bir kullanıcıyı ara : kısmına puanını değiştireceğiniz kullanıcının nickini yazın ve Tamam deyin. Açılan yeni sayfada sağ kısımdan New value kısmına istediğiniz değeri girin ve Gönder tuşu ile işlemi tamamlayın.

iyi günler, kolay gelsin. Smile
[_HiTMaN_]
[_HiTMaN_]
Aktif-Üye !
Aktif-Üye !

Erkek
Uyarı yok

http://destek.yetkinforum.com

??z?ld? Geri: Başarı Puanıyla ilgili bir sorunum

Mesaj tarafından Alpcemos Paz 10 Ocak 2010 - 18:54

Çok teşekkürler oldu konu kilitlenebilir

Alpcemos