Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Forum sayfamda reklam yönlerdirme malesef devam ediyor
Bugün 4:00 tarafından Atiim

» 7 yıl önce açtığım sitemi silmek istiyorum
Bugün 3:48 tarafından Atiim

» Arkadaşlık Sitesi için Api
Ptsi 26 Eyl. 2016 - 3:46 tarafından Niko!

» Dışarıdan alınan domaini siteme nasıl yönlendiririm?
Paz 25 Eyl. 2016 - 19:45 tarafından Atiim

» E-posta - Mail sunucusu sorunu
Paz 25 Eyl. 2016 - 19:44 tarafından Atiim

» Arkadaşalar Bir Bakarmısınız Konu Acildir...
Paz 25 Eyl. 2016 - 19:41 tarafından Atiim

» Siteye giriş yaptıktan sonra bir yere tıklayınca açılan sayfa yada reklamlar
Paz 25 Eyl. 2016 - 3:44 tarafından Atiim

» adult sitelere yönlerdirme sorunu var
Ptsi 12 Eyl. 2016 - 2:11 tarafından Atiim

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
C.tesi 10 Eyl. 2016 - 19:41 tarafından Atiim

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter

Mesajlara dosya eklemek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Mesajlara dosya eklemek

Mesaj tarafından Paradiz Bir Perş. 25 Mart 2010 - 19:27

Mesajlara dosya eklemek

Videolarınızı, müzikleriniz, resimlerinizi upload edemiyor musunuz ? Yetkinforum ile artık istediğiniz dosyayı mesajlarınıza ekleyebileceksiniz!! YetkinForum uzun süredir ücretsiz eklentilere ev sahipliği yapma olanağını sunmaktadır.(Bu seceneyi aktif etmeye mecbur değilsiniz.)

Eklentiler ile mesajlara dosya ekleyebilirsiniz. Tüm uzantılar kabul ediliyor !! Ekleyen kişiyi, izinleri... herşeyi ayarlayabilirsiniz.
Özgürce eklenti eklemek istiyorsanız, kredi yönetimine gitmelisiniz. Yetkinforum size ücretsiz olarak 20MB hediye ediyor.Fakat daha fazla alan isterseniz kredi yönetiminden kendinize istediğiniz disk alanını satın alabilirsiniz.

Burada izin verilen tüm dosya uzantılarına ulaşabilirsiniz:

Resimler:.bmp - .png - .jpg - .jpeg - .jpe - .gif - .tif
Sesler:.mp3 - .m4a - .wma
Videolar:.mp4 - .mov - .m4v - .mpeg - .mpg - .3gp - .3g2 - .wmv
Belgeler/Dökümanlar:.txt - .doc - .docm - .docx - .pps - .ppt - .pptm - .pptx - .xls - .xlsb - .xlsm - .xlsx - .pdf
Çeşitler:.zip - .swf

NOT: Modeleri değiştirmiş olan Yöneticiler, bu konuda olan kodları eklemeleri gereklidir.

Nasıl kullanabilirim ?
  • Eklentileri aktif etmek için; Yönetim Paneli ► Genel Yönetim ► Mesajlar ve Epostalar ► Eklentiler.

• Eklentileri aktif et: Evet yapın.
    Ve aşağıdaki alanı doldurun. (istediğiniz gibi):

Her forum için farklı izinler atayabilirsiniz; Genel Yönetim ► Forum ► Kategoriler ve forumlar ► Buradan eklentiler için izinleri düzenleyebilirsiniz.Eklenti izinlerini düzenlemek istediğiniz kategoriyi/forum'un yanındaki (İzinler) 'e tıklayın.İzinler sayfasına girdikten sonra alttaki ''Gelişmiş Mod'' 'a tıklayın.

Eklentiler için aşağıdaki izinleri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz;

Kendinize göre düzenlediğiniz/uygun olduğunu düşündüğünüz yerlere tıklayın.Düzenledikten sonra Gönder butonuna tıklayın.İzinleri her forum için kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Galeri ve eklentiler için ayrılan depolama alanını kendiniz el ile de ayarlayabilirsiniz. (Yönetim Paneli>Çeşitler>Stok Yapmak>Yönetim)

Kendi profilinizde yüklediğiniz eklentileri/dosyaları görebilmeniz mümkündür bunun için kendi profilinizi ziyaret etmelisiniz.

Ayrıca üstte gördüğünüz hareket ikonlarını ( , ) kendinize göre değiştirebilirsiniz.
Yönetim PaneliAfiş AsmakResim YönetimiGelişmiş Mod.Tuşlar bölümüne girerek bu ikonları kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Dosyalarınızı kolay bir şekilde yükleyebilir ve silebilirsiniz.Yeni bir konu açtığınızda veya bir mesajınızı değiştirdiğinizde altta Eklentiler diye bir bölüm vardır buradan yüklediğiniz eklentilerinizi silebilirsiniz & yeni eklentiler ekleyebilirsiniz.

Eklentileri yüklerken;

Yüklediğiniz eklentiyi silerken;

Bir mesajdaki eklentileri Moderatörlerin,Grafikerlerin vs. herhangibir kullanıcı grubunuzun Yüklemesi/Silebilmesini istiyorsanız bu konuda o gruba izin vermelisiniz.Bunuda yukarıda anlattığım gibi izinlerden değiştirebilirsiniz. Wink

Bir yönetici olarak tüm eklentileri yönetebilirsiniz (Yönetim PaneliGenel YönetimMesajlar ve EpostalarEklentilerStorage spage

Ayrıca bir yönetici olarak bir kullanıcının eklentileri kullanıp bir dosya yüklemesini engelleyebilirsiniz.Bunun için Yönetim Panelinden eklenti yollamasını engellemek istediğiniz üyenin profiline gitmelisiniz.Ve resimde gösterdiğim kısmı resimdeki gibi Hayır yapmalısınız.

Kredi kullanarak daha fazla disk alanı alabilirsiniz.Bunun için;

Yönetim Paneli
Kredilerin yönetimi
Stok Yapmak bölümüne gitmelisiniz.
Alan eklemek; İstediğiniz kadar alan ekleyebilirsiniz. (Önemli Not: Her forum icin kredi sayisi degisiyor. Forum ne kadar büyük ise o kadar cok kredi gerekir.)

Hayırlı olsun ! cheers

Güncelleme :
[16/09/11] Volfurem Tarafından Değiştirilmiştir.

Forum Kuralları + Staff + Grafik Kuralları
-----------------------------------------------------------------
Kurucu şifrenizi mi kaybettiniz ? » çözüm !

Paradiz
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen

Kadın
Uyarı yok

http://forum.forumactif.com/

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics