Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !Görünüm olarak :Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Servimg nedir? EmptyPaz 11 Mart 2018 - 23:21 tarafından sevda03

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Servimg nedir? EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Servimg nedir? EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Servimg nedir? EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Servimg nedir? EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Servimg nedir? EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Servimg nedir? EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Servimg nedir? EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Servimg nedir? EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Servimg nedir? Twitter   Servimg nedir? Facebook_boton
Servimg nedir? 85243212  Servimg nedir? Dailym10

Servimg nedir?

Aşağa gitmek

??retici Konu Servimg nedir?

Mesaj tarafından Atiim Bir Cuma 2 Eyl. 2011 - 21:23

Servimg nedir?


Servimg, forum resimlerinizi süresiz barındırmak için kurulan bir servistir. Bu servis, PNG, JPEG, TİF, GİF, BMP gibi türleri desteklemekle birlikte en fazla yükleme max. 2 MB olmalıdır.

Servis için kayıt zorunludur. Yetkinforum'dan açılan her forum için otomatik olarak bir Servimg hesabınız oluşuyor. Üye olmanızın sebebi, resimlerin sahiplerini öğrenmek ve resimlerinizi bir galeride toplamaktır. Bu sayede önceki ve sonraki yüklediğiniz resimlere kolayca ulaşabilecek ayrıca resimlerin kaybolmasını engelleyecektir.

Question Servimg'e kayıt olmak

Kayıt yüklemiş olduğunuz resimleri arşivlemek için gereklidir. Bu arşiv forumunuzun aracıdır ve forumunuza bağlıdır. Bu servis için hesabınız otomatik oluştuğu için hiç bir güvenlik sorunu olmayacaktır, forumunuz için kullanabilirsiniz. Forum bilgileriniz ile hesabınız aynıdır -> e-posta ve şifreniz. Eğer güvenlik riski sizin için sorun ise, kendiniz yeni bir hesap açabilirsiniz.

Bir hesapta yalnızca bir forumun deposunu barındırırsınız. Üyeleriniz Servimg hesabınıza erişemez, bu yetkiye yalnızca forum yönetmenleri sahiptir.

Servimg hesabınızı bu şekilde ayarlayabilirsiniz : Yönetim paneli Arrow Çeşitler Arrow Barındırma Arrow Resimleri muhafazaya almak Arrow Servimg hesabı

Bu kısımdan gıyaben kategoriyi de seçebilirsiniz. Forumunuzun resimleri muhafaza almak için Servimg hesabını seçebilirsiniz.Yönetim paneline resim muhafaza etmek isteyen tüm yönetmenler bu hesabı kullanabilir.

Kurucunun hesabı sadece lazımsa kurulucaktır.Burda resimlerinizi stok yapmak için başka bir hesap seçebilirsiniz ve haberleri güncelleştirebilirsiniz.

Question Servimg'i kullanmak

Servimg servisini kullanmak ve resim yüklemek için 2 seçeneğiniz vardır.

 • Yönetim panelinden resim yükleyebilirsiniz : Yönetim panelinde resim eklemeniz gereken bölgeler var ise, bu bölümlerin yanında bir kutucuk vardır. Bu kutucuk -> Resim yolla.

  Bu kutucuğa tıkladığınızda bir pencere açılacaktır ve seçmeniz gereken resmi seçip yollarsınız. Yüklediğiniz resmin URL'si ekrana gelecektir.


 • E-posta adresiniz ile Servimg.com'dan yükleme yapmak : E-posta ve şifreniz (kurucu bilgileriniz) olarak Servimg.com'a giriş yaparsanız, buradan servise yeni resim yükleyebilirsiniz.

  Servimg.com'dan yüklediğiniz resimlerde BBcode özelliği var. Link çeşitliği verdiği için açılan resimleriniz Servimg.com'a bağlanacak ve resmin Servimg güvencesi ile yüklendiği anlaşılacaktır.

  Aynı hesap olduğu için -> forum deponuza kayıt edilir.


Question Eski resimlerinize erişmek veya yüklemek

Yönetim panelinizde yeni bir resim yüklemek istediğinizde bir pencere açılacaktır.

Bu pencere de 2 seçenek var :

 • Resimler: Temel dosya: Yüklediğiniz diğer resimlere bu kısımdan erişmeniz mümkün. Eğer deponuz 1,2,3, .. sayfa oldu ise Servimg nedir? PreviousServimg nedir? Next ikonları ile sayfa değiştirebilirsiniz.


 • Bir resim gönder: Yeni bir resim yüklemek için bu kısmı kullanmalısınız. Max. 2 MB + PNG, JPEG, TİF, GİF, BMP desteklemekte.

  Bu kısımdan resmi boyutlandır ile resmi tekrar boyutlandırabilir, MB azaltabilirsiniz. Ayrıca URL ile tekrar yüklemeniz mümkün.


Question Kategori yönetimi - oluşturmak, silmek, düzenlemek

Resimlerinizi dizmek için, servimg sitesinde yeni kategoriler oluşturabilirsiniz: "arabalar", "foto", "avatar", "film", ... maksimum 32 kategori yaratabilirsiniz.

1. Kategori oluşturmak.
My images > new category > kategorinizin ismini yazabilirsiniz.
Servimg nedir? 25jha4j

2. Kategorilerinizi silmek için :
Silmek istediğiniz kategorinin içine girip, "new category" yazının altında olan "delete this category" üstüne tıklayıp, silebilirsiniz. Eğer sildiğiniz kategorinin içinde resimler varsa, bu resimler otomatik olarak ana kategoriye taşınır.

Question Eklediğiniz resimleri yönetmek - silmek, düzenlemek, boyutlandırmak

1. Sevimg sitesine girelim.
Hesabınıza bağlanın > my images : temel dosya. Bu dosyada upload ettiğiniz tüm resimleri bulabilirsiniz. Silmek istediğiniz resimlerin altında olan küçük kutucukları işaretleyip, DELET resimin üstüne tıklayabilirsiniz.
Servimg nedir? 24b97i1

2. Sildikten sonra, mesaj çıkıyor :
Servimg nedir? 5u0pr8

3. Şu demektir ki, resmi geri alabilmek için 30 gününüz var :
Servimg nedir? 33tjgw8

Question Servimg hangi dilleri kapsıyor?

Servimg, Türkçe hariç 10 dili daha kapsamaktadır.

Bu diller şunlardır : Servimg nedir? FranceServimg nedir? EnglishServimg nedir? ChinaServimg nedir? ArabicServimg nedir? GermanyServimg nedir? ItalyServimg nedir? RussiaServimg nedir? SpainServimg nedir? RomaniaServimg nedir? Portugal

Question Servimg kullanım koşulları

Spam olabilecek hiçbir fiş kutusunu yollamayın, tehdit veya kanun dışı içerikli, pornografik ve telif haklarına aykırı.Eğer bunu yaptığınız takdirde, sürüleceksiniz, resimleriniz iptal edilecek, ve ilgili otoriteler gerektiğinde uyarılacaklardır.

  • Fiş kutularının yollanması
  Fiş kutusunun yollanması ücretsizdir. Yanlız geçerli e-mail adresi ile yapılan kayıt uygundur.
  Fiş kutularınızı jpg,png ve gif 2Mo(2000ko) dan küçük formatında yollayabilirsiniz.
  Stokaj malzemeleri üzerinde ve bilgisayarınızın üzerinde fiş kutularının birer kopyalarını saklamanızı tavsiye ederilir.

  • Genel kullanma şartları
  Servimg gönderilmiş bütün resimlerin kaldırılma hakkına sahiptir, kayıt bağlarında eksiklik ve fiş kutularında yerdeğişikliği olduğunda hiçbir mesulliyet kabul edilmez.

  "Usulsüz" kabul edilen tipteki fiş kutuları hiç bir şekilde yollanamaz :

  Kullanıcı haricinde, bağlayıcı olarak copyright kanunlarına aykırı olan fiş kutuları.
  Uygunsuz şekillerde, çıplaklık ve organ resimleri, buna dahildir.
  Resim olmayan fiş kutuları.
  Tehdit ve spam içeren fiş kutuları, ve ticari sonuclara promosyon yapan.
  Kullanıcı için Servimg'i kullanmak usulsüz fiş kutularını yolladığı zam anında durdurulmayla sonuçlanabilir.
  Her tip suistimalleri belirtmek için, resimin görüldüğü sayfanın altındaki düğmeyi tıklayın veya aşağıdaki formüleri kullanın.

  Servimg tarafından barındırılan bütün fişkutuları şarj olmayabilir, Servimg sitesi ilgilenemez, suistimal edilmiş fişkutularına bağlı olan hesaplar iptal edilebilinir. Servimg in kapasitesini döndürmek Genel kullanım şartlarını zorlamak gibi uygunsuz hareketlerde bulunmak kanuni takibe alınacaktır.

  • Gizlilik
  Kullanıcı tarafından verilen bütün bilgiler kesinlikle gizlidirler.
  Eğer bir kullanıcı genel kullanım şartlarına riayet etmediği takdirde, kanuna aykırı suç işlediğinde ve Servimg bunu luzumlu gördüğünde SERVIMG kullanıcının bilgilerini bildirme hakkına haizdir.

  • Siyasi Kanuni
  Genel kullanım şartları her an uyarılmaksızın değiştirilebilinir.
  Bütün fişkutuları sahipleriden copyright dırlar. Servimg fişkutularının tüm kanuni yükümlülüğünü saygılı kullanıcılarına bırakıyor.Servimg yollanılan fişkutularının muhteviyatından ve varlığın bağlılığını temsil eden şeylerden mesul değildir.

  Diğerler tüm içeriklilikler Servimg copyright in altındadır.
  Dolaylı anlaşma hariç, kesinlikle Servimg in HİÇBİR parçası Servimg idarecileri tarafından ve noter kanalı ile yazılı denetleme müsadesi olmadan tekrar oluşturulamaz, tekrar yaratılamaz ve tekrar kullanılamaz.

  • Sorumlukların sınırlanması
  Kullanıcılar Servimg servislerinin in kullanımının tamamen kullanıcının riski altında gerçekleştiğini kabul eder.
  Servimg servisleri hiç bir şekilde garantisi olmaksızın oldukları gibi tedarik edilmiştir, açık veya kapalı şekilde, yapıcı ve yasaya uygun, dahil edilerek, limitsiz, tüm ticari garantiler dahilinde, şahsi amaça karşı gelme olmaksızın.

  Servimg hiç bir kullanılabilme hizmet garantisi vermez ve değiştirmek, geri çekmek, askıya almak ve tüm işleyişi ve ya Servimg sunumlarının karekter değişikliklerini durdurma hakkına sahiptir.
  Servimg hiç bir şekilde,direkt ve indirekt hasarlardan, limitsiz, dahil edilerekten, bir hasar vukuunda özel ve kullanımından dolayı cezalı ve Servimg in kullanım kapasitesi olmadığı zaman ve aşağıdaki muhteviyatlardan dolayı herhangi bir sebepten meshul tutulamaz. Bu yalanlama kontrat bitiminde ve ya suç üstü yakalanmada veya herhangi bir yok olma performansından kaynaklanan bir darbe ve yaradan sonra sınırsız şekilde uygulanır (yanlış, unutma, aravermek, iptal, arızalı, bir aktarma veya operasyon süreci, virüs, çürük fiş kutusu, bağlantı başarısızlığı, sistem veya hattın kesilmesi, çalıntı, yıkılmak, girişi yasaklanmış, herhangi bir kayıdın kullanımı ve bozulması).

  • Zarar tazmini
  Kullanıcıların fiş kutularının kullanımı veya iptali ve bütün diğer görev kareketleri vukuunda herhangi bir kapıytan ötürü hukuki masraflar dahil zarar ve ziyan ötürü kullanıcı Servimg'i mesul tutmayacağını peşinen kabul eder. Bu kesinlikle şöyledir:
  Mukavele gereğince Kullanıcı,tüm iftira ve kullanıcının fiş kutusunda bulunan bütün yasadışı maddeler şahsi hakkaların ve copyright ların ihlalinden ve karşı gelmelerden mukavele gereğince tamamen meshuldur.

  • Bakım
  Eğer Servimg uygun görüdüğü taktirde Servimg bakım servisi oluşturabilir.Kullanıcılar takdir ederlerki böyle bir bakım duraklamaya neden olabilir. Servimg yapamayacak durumda değilse eğer bakım esnasında kesikliğin süresini sizlere bildirimde bulunacaktır.


Question Servise uygunsuz resimler ile savaşmak için yardımcı olmak istiyorum

Kullanım koşullarına uygun olmayan bir resim eklendiyse ve bu resim Servimg servisi tarafından barındırılıyor ise bu adrese resmin URL'sini yazarak bize yardımcı olabilirsiniz. Şikayet edilen kişinin IP bilgileri kesinlikle gizli tutulacaktır.

Bu paylaşım Atiim tarafından hazırlanmış ve Paradiz tarafından tamamlanmıştır.

Anlatımın başka sitelerde yayınlanması yasaktır.
© 2010 Yetkinforum.com


Forum Kuralları | Grafik Bölümü | Staff Ekibi
Elissa'ya teşekkürler
Servimg nedir? F2n700
-----------------------------------------------------------------
Kurucu şifrenizi mi kaybettiniz ? » çözüm !
Atiim
Atiim
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen

Erkek
Mesaj Sayısı : 10154
Uyarı yok

http://destek.yetkin-forum.com/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz