Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. Twitter   İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. Facebook_boton
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. 85243212  İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. Dailym10

Similar topics

İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?..

2 posters

??z?ld? İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?..

Mesaj tarafından pilot Çarş. 10 Kas. 2010 - 17:01

Değerli arkadaşlar, uzun süre bu konu ile ilgili çözümler aradım sitemizde, lâkin bulamadım veya gözümden de kaçmış olabilir. Kusura bakmayın lütfen. Başlıkta da belirttiğim gibi; Yönetici veya üye olarak da siteme girsem her sayfada (sayfanın altında veya üstünde) alt resimde görülen reklâma benzer görüntüler çıkıyor. Bunların çıkmasını istemiyorum. Nasıl engelleyebilirim. ..Hem kim gönderiyor ki?..
Çözüm cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Sağlıcakla arkadaşlar.
İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?.. Popm

En son pilot tarafından Çarş. 10 Kas. 2010 - 17:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
pilot
**

Uyarı yok

??z?ld? Geri: İstenmeyen REKLÂM Pop-Up'unu nasıl engelleriz?..

Mesaj tarafından *KoRkUsUz* Çarş. 10 Kas. 2010 - 17:03

*KoRkUsUz*
*KoRkUsUz*
Aktif-Üye !
Aktif-Üye !

Erkek
Banli

http://wikileaks.com/

Mesaj tarafından pilot Çarş. 10 Kas. 2010 - 17:14

Anladım hocam. Kısacası Yetkin forum sitemiz gelirini bu reklâmlardan kazanıyor. Anlaşıldı hocam. Kimsenin ekmeği ile oynamak istemeyiz.Bu şekilde kalabilir o zaman.
Zaten hepimizin sitesinin ayakta kalabilmesi ve sürekli olması için Yetkin Forum'u her yönden desteklemek, korumak bizim öncelikli görevlerimizden biri olmalıdır..
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Saygı ve sevgilerimle.

En son pilot tarafından Çarş. 10 Kas. 2010 - 17:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
pilot
pilot
**

Uyarı yok

Mesaj tarafından *KoRkUsUz* Çarş. 10 Kas. 2010 - 17:14

pilot demiş ki:Anladım hocam. Kısacası Yetkin forum sitemiz gelirini bu reklâmlardan kazanıyor. Anlaşıldı hocam. Kimsenin ekmeği ile oynamak istemeyiz.Bu şekilde kalabilir o zaman.
Zaten hepimizin sitesinin ayakta kalabilmesi ve sürekli olması için Yetkin Forum'u her yönden desteklemek, korumak bizim öncelikli görevlerimizden biri olmalıdır..
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Saygı ve sevgilerimle.

Teşekkürler yetkin foruma bu denli anlayışınız için Smile
*KoRkUsUz*
*KoRkUsUz*
Aktif-Üye !
Aktif-Üye !

Erkek
Banli

http://wikileaks.com/

Mesaj tarafından pilot Çarş. 10 Kas. 2010 - 17:20

Estağfurullah hocam. Her üyemizin de böyle düşündüğüne gönülden inanıyorum.
Şahsen biz, sizlerin sayesinde Türk havacılığını ve Türk havacılık proje tasarımlarını her yönüyle ciddi ve doğru olarak dünyaya tanıtan ender, adil ve saygın forumlardan birini yönetiyoruz.
İyi ki varsınız , iyi ki sizinle çalışıyoruz. Sağolun, varolun..

NOT: "Çözüldü" logosu mesaj başına tarafımdan eklenmiştir.

En son pilot tarafından Çarş. 10 Kas. 2010 - 17:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Logo eklentisi NOT'u yazıldı.)
pilot
pilot
**

Uyarı yok

- Similar topics