Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi Twitter   forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi Facebook_boton
forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi 85243212  forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi Dailym10

Similar topics

artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi

4 posters

forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi Empty artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi

Mesaj tarafından CaSHiRqA Perş. 18 Ağus. 2011 - 0:30

Çok Güzel bir Forum Sisteminiz Var Eyvallah milyona yakın üyeniz var ALLAH Daha fazlasini Nasip etsin Gözüm yok

Sistem GüzeL

YardımLaşma GüzeL

Davranış biçimLeri GüzeL

Kodlar veriLiyor kodlar paylaşılıyor yenilikler ile forumlarımız daha güzel oluyo teşekkürler ama verdiginiz kodların %55 ' i modeler iLe yapılmakta yani güzel olan her sey modeler ile yapılmakta ve modeler ücretLi madem modeler ücretLi neden kodlar sunuluyor ya modeleri miLLete serbet birakin hayallerimizin üzerinde tasarımLar yapalım yada ne olursunuz Kod payLaşımı yapmayalım para yoksa mode yok mode yoksa yardım da yok demek bu sizin yapmış oldugunuz ...

Her Sey Para Şan Şöhret degiLdir ÖnemLi olan insanlık " YARDIMSEVERLİK" tir ...
CaSHiRqA
CaSHiRqA

Erkek
Uyarı yok

http://blackdie.yetkinforum.com

forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi Empty Geri: artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi

Mesaj tarafından CaSHiRqA Perş. 18 Ağus. 2011 - 0:43

yokmu cevap verecek bir yönetici bana
CaSHiRqA
CaSHiRqA

Erkek
Uyarı yok

forum - artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi Empty Geri: artık bir şeye karar verin yetkin Forum Yönetimi

Mesaj tarafından CaSHiRqA Perş. 18 Ağus. 2011 - 0:50

işte sizin için üyeler bu kadar basit ve degersiz demekki sagolun ben cevabımı aldım görecegimi gördüm teşekkürLer
CaSHiRqA
CaSHiRqA

Erkek
Uyarı yok

Mesaj tarafından /MusCan\ Perş. 18 Ağus. 2011 - 3:01

Arkadaşım Türk Milletiyiz Her Şeyden Bişey Bulmaya Çalışıyoruz. Maalese Türk Milleti Yine Yetkinforum Alttaki Reklam Barını Küçülterek Yoketti ve benzeri şeyler yaptı reklamları silmeye çalıştı Türkleri Kötülemek İstemiyorum Bende TÜRK'üm. Ama Bazı Oynamalar yapıldı bu Yetkinforumu Olumsuz Yönde Etkiledi . Gerekli açıklamalar yapıldı lütfen okumadan yargısız infaZ yapmayın.. red face

Gerekli AÇIKLAMA BURADA
/MusCan\
/MusCan\
Aktif-Üye !
Aktif-Üye !

Erkek
Banli

http://mavi-yesil.forum.st

Mesaj tarafından CaSHiRqA Perş. 18 Ağus. 2011 - 3:37

ama sizde şunun farkındasınız ki modeler olmadan forumunuza ne kadar önem ve özen gösterirsen göster bir arpa boyu bile yol alamazsınız ... tek fark burda . Her Seyin yetkisi modelerin yetkiside dahiL yetkinForum da degil mi . Modeleri ÜcretLi / Ücretsiz yapabiLmekte yetkinForum ' un eLinde O da ßize mazeretLErden baska hiç bir şey sundugu yOk ...
CaSHiRqA
CaSHiRqA

Erkek
Uyarı yok

Mesaj tarafından HarbiYardım Perş. 18 Ağus. 2011 - 10:44

Sanki. Başka Ülkelerde Modeller Açık. Onlar Kaldırmıyormu Sanıyorsunuz.. Belli Bir Süreye Kadar Modeller Açık Olsa. Katılım. Daha Çoktur. Başka Hizmetler Görüyorum. 1 Tane Bile Reklam. Yok. + Forumunuz Gelişince. .com .net .org Hediye Ediyorlar. Mybb Forum Kuruluyor Ordanda.. Orda İşe Başlıycam En Yakın Zamanda..

HarbiYardım

Erkek
Uyarı yok

Mesaj tarafından Gamze Perş. 18 Ağus. 2011 - 13:15

Merhaba,
Harbiyardım,tutan yok,gidebilirsiniz.

CaSHiRqA --> Yetkili olarak 24 saat açık olamayız,farkında mısınız insanız? Üstelik konunuzu açalı çok olmamış. Modellerin kalkması şarttı,sürekli forumlarda hack olayı oluyordu,bir giriyordunuz alt link yoktu. Ertesi sabah reklamlar kalkıyordu. İnsanlar hem ücretsiz forum açıyorlar,hem de geldiği yeri inkar edip link kaldırıyorlar. Var mı böyle terbiyesizlik? Yf nereden para kazanacaktı sizce? Modeller ücretli yapıldı o yüzden.

Diğer ülkelerde böyle şeyler pek yok maalesef. Alttaki iki link kimseyi rahatsız etmiyor,onlar da dokunmuyor. Kısacası,kurunun yanında yaş da yanmak zorunda kaldı ülkemizde.

Modeller ile ilgili kodların çoğu önceden kalma,artık sık eklenemiyor. Onları da kaldıramayız,modelleri kullananlar var. Hem "parası olana hizmet var" tarzı cümleleriniz yanlış. Hiç öğrendiniz mi fiyatını? Modeller çok pahalı bir şey değil.

-->Kilit.
Gamze
Gamze
Yetkinemektar

Kadın
Uyarı yok

http://www.yetkinreklam.com/

- Similar topics