Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. Twitter   Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. Facebook_boton
Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. 85243212  Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?. Dailym10

Similar topics

Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?.

4 posters

??z?ld? Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?.

Mesaj tarafından pilot Çarş. 6 Ocak 2010 - 5:16

Değerli arkadaşlar,
    Halen faal olan forumumu tümüyle (Kategorileri, konuları, üyelerin mesajları, ..hepsini) yine yetkinforumdan aldığım yeni bir adrese nasıl taşıyabilirim?..
    Admin panelimde "Forumunuzu başka bir adrese Transfer ET!" diye bir seneçek te bulmadım.
    Umarım olabiliyordur.Yardım edecek arkadaşlarıma şimdiden teşekür ederim.

Mesajımda hatalar veya eksiklikler varsa herkesten Özür dilerim.Saygılarımla.., çalışmalarınızda başarılar dilerim.
    pilot
    pilot
    **

Uyarı yok

??z?ld? Geri: Forumumu başka, yeni bir adrese transfer nasıl edebilirim?.

Mesaj tarafından Excuse me Çarş. 6 Ocak 2010 - 9:22

Yönetim Paneli---Genel Yönetim----Forum Adresi

Burdan istedigin bir adrese forumunuzu hasarsız ve kayıpsız bir şekilde taşıyabilirsiniz unutmayın forum adresini degiştirince yeni adresten giriş yapın ve üyelerinizede bu durumu bildirin. yoksa sizin zararınıza olur.
    Excuse me
    Excuse me

Erkek
    Banli

http://netten-parakazan.forum.st/

Mesaj tarafından [_HiTMaN_] Çarş. 6 Ocak 2010 - 15:20

Selamlar,

Maalesef sitenizi taşıyamazsınız. Ama isterseniz, forumun adresini değiştirebilirsiniz.
    Forumun adresini değiştirmeyi bilmiyorsanız:
    => https://destek.yetkin-forum.com/soru-cevap-f9/forumun-internet-adresini-deoitir-forumadresiyetkinforumcom-t5963.htm

iyi günler, kolay gelsin. Smile
    [_HiTMaN_]
    [_HiTMaN_]
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

http://destek.yetkinforum.com

Mesaj tarafından pilot Çarş. 6 Ocak 2010 - 17:46

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Ancak, Yönetim Paneli - Genel Yönetim - Forumun İnternet Adresi nden ismini değiştirip "Bir Linki Düzenle" ye tıkladığımda İnternet adresini değiştiremezsiniz!. diyor...Asıl sorunum bu değil hocam.
    Sitemdeki veya dışardan bazı şahısların sitemi hackleyebileceklerini hissettiğimden, esas ön site adı sabit kalarak sağ-yanındaki ismin yeni ve farklı olarak tekrar bir site açıp,hacklenmeden önce bütün kategori ve konularımı yeni açtığım siteye taşımak niyetindeydim.Fakat bütün konuları "ALINTI" lar ile taşımak uzun süre isteyecekti.Bundan dolayı,yeni açılacak yeni siteme(farklı ve yeni bir adrese) konuları ve kategorileri daha kolay taşıyabilecek çözümlerin olup olmadığını siz değerli hocalarıma sormuştum.

Örneğin, 2 adet sitemiz olsun.
    -Şu an kullanılanın sitenin ismi, diyelim ki: "takıl.forum.com" (örnektir, böyle bir site yoktur!),
    -Yeni açacağımız sitenin ismi de, diyelim ki: "takıl.fullboards.com" (örnektir, böyle bir site yoktur!) ise;...
    Buradaki site isimlerine dikkat edilirse "ÖN İSİM" olan TAKIL, değişmeyecektir.Sadece noktadan sonraki ikinci isimler değişecektir.İki sitenin de temaları ve renkleri aynı olacak...
    Kullandığımız ilk sitemizden sadece kategori ve konuları veya bütün siteyi ayarlar dahil (Yönetim panelindeki) 2. yeni açacağımız siteye nasıl taşınabilirdi?..Tabi ki yeni sitenin adresi, eski sitedeki üyelere duyurulucaktır...Bunun imkânı yoksa, saygıyla karşılarım.

2- Bir de, yukarıda hissettiğimi söylediğim hackleme olayı olabilir mi hocam?...Yetkinforum sisteminde böyle bir hackleme önlemi var mı?..İnanın uzun süreden beri gecelerimizi harcadığımız sitemizin ve bütün çalışmalarımızın heba olmasını istemiyoruz.
    Güzel vatanımızda aynı konuda faaliyet gösteren kurumlar, birbiriyle işi geçineceklerine, dostça fikir bilgi alış-verişi yapacaklarına rekabete girip birbirlerini yok etmeye çalışıyorlar.Bu nasıl kültür, bu nasıl insanlıktır, bu nasıl mantıktır? inanamıyorum.Sanırım bizim de durumumuz buna benziyor.Aynı konuda faaliyet gösterdiğimiz bize rakip olduğunu ima eden sitelerin isimlerini, sitemizin bir sayfasında sırf üyelerimiz oralardan da faydalansın diye "DOST ve KARDEŞ SİTELERİMİZ" diye ilân etmemeze karşın sitemize karşı düşünceleri bunlar hocam.

Neyse hocam, başınızı fazla ağrıtarak sizlerin değerli zamanlarınızı almak istemem.
    Saygılar sunar, çalışmalarınızda başarılar, sağlık ve mutluluk dilerim.
    pilot
    pilot
    **

Uyarı yok

Mesaj tarafından Maxelle Çarş. 6 Ocak 2010 - 18:21

Forum Siteleremiz Son Derece Güvenlidir Ama Yasaklanırsa Örnek OnlineGuardian Zaten onlar Siteler Değişik İçerikli Yani Kötü Olursa Gerekeni Yapıorlar..
    Maxelle
    Maxelle
    GenelModeratör
    GenelModeratör

Erkek
    Uyarı yok

http://www.destek.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından [_HiTMaN_] Çarş. 6 Ocak 2010 - 19:31

pilot demiş ki:Bir de, yukarıda hissettiğimi söylediğim hackleme olayı olabilir mi hocam?...Yetkinforum sisteminde böyle bir hackleme önlemi var mı?..İnanın uzun süreden beri gecelerimizi harcadığımız sitemizin ve bütün çalışmalarımızın heba olmasını istemiyoruz.

Forumu kurarken kullandığınız e-posta adresinizi kaybetmeyin, yeterli. Forumu kurarken kullandığınız posta adresini forumda, başka yerlerde fazla kullanmayın ve herkese söylemeyin. Forumunuz hacklenirse, forumu kurarken kullandığınız e-posta adresinize kolaylıkla yeni bir şifre gönderebiliriz. İsterlerse bütün konuları, kategorileri silsinler, onları da geri getirebiliriz.
    [_HiTMaN_]
    [_HiTMaN_]
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

Mesaj tarafından pilot Perş. 7 Ocak 2010 - 0:19

çözüldü ikonu
    Çok teşekkür ederim hocam.
    İnanın beni rahatlattınız.Mühim olan siteyi kurarken kullandığım e-Mail adresimi kaybetmeyeceğim.Mutabıkız hocam.Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.Sağlıcakla... çözüldü ikonu
    pilot
    pilot
    **

Uyarı yok

Mesaj tarafından [_HiTMaN_] Perş. 7 Ocak 2010 - 0:26

pilot demiş ki:çözüldü ikonu
    Çok teşekkür ederim hocam.
    İnanın beni rahatlattınız.Mühim olan siteyi kurarken kullandığım e-Mail adresimi kaybetmeyeceğim.Mutabıkız hocam.Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.Sağlıcakla... çözüldü ikonu

Rica ederim. Her türlü soru ve sorun için bu forumu kullanabilirsiniz. Wink

iyi günler. Smile

=> Kilit
    [_HiTMaN_]
    [_HiTMaN_]
    Aktif-Üye !
    Aktif-Üye !

Erkek
    Uyarı yok

- Similar topics