Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Bedava Forum: Yetkinforumun Destek Forumu
Yetkinforum'un destek forumuna hoş geldiniz Smile

Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız, eğer henüz üye değilseniz ve forumdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız bizim topluluğumuza katılabilirsiniz

Bu forum gibi ücretsiz forum kurmak
Forumotion support forum

Redirection...
Öğretici Konular Ara...
Sorularınızın Cevaplarını daha kolay bulabilmek için bu arama yerini kullanabilirsiniz !

Görünüm olarak :

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» [Önemli] Türk destek forumunda artık destek verilmeyecektir.
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptySalı 12 Ekim 2021 - 23:12 tarafından ankatr

» Çok Acil Bir Yardım Çağrısı
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 19:27 tarafından maxivizyonum

» Domain hakkinda
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptyÇarş. 20 Ara. 2017 - 17:50 tarafından maxivizyonum

» Yıllar Önce Açtığım Siteye Ulaşamıyorum Kapatmak İstiyorum.
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptyCuma 15 Eyl. 2017 - 23:08 tarafından Percy

» Profil alani
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptyPerş. 25 Mayıs 2017 - 1:37 tarafından snappy

» Portal istek
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptyCuma 19 Mayıs 2017 - 8:06 tarafından Kertelek

» Kategorilerin üzerine duyuru
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptyC.tesi 13 Mayıs 2017 - 16:29 tarafından Maxelle

» SSL Sertifika güvenli değil htpps
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptyPerş. 11 Mayıs 2017 - 17:04 tarafından Atiim

» Anasayfa Son Mesajlar Çerceve
uyari seviyesi[konu cözulmustur] EmptyPaz 7 Mayıs 2017 - 1:14 tarafından Maxelle

Bedava forum kurmak
Facebook/Twitter
uyari seviyesi[konu cözulmustur] Twitter   uyari seviyesi[konu cözulmustur] Facebook_boton
uyari seviyesi[konu cözulmustur] 85243212  uyari seviyesi[konu cözulmustur] Dailym10

Similar topics

uyari seviyesi[konu cözulmustur]

2 posters

??z?ld? uyari seviyesi[konu cözulmustur]

Mesaj tarafından matrix_10 Çarş. 6 Ekim 2010 - 22:25

uyarı sevıyesını yaptık ama uyarıyı nasıl vercegız Kullanıcı Yönetimi-Kullanıcıyı incele-Kullanıcıyı değiştir burdan uyarı vermemiz gerekiyor ama sifre istiyor ben kullanıcını sıfresını nerden bılecemkıVery Happy hicbir hamle yapamıyorum kuallanıcıymı soylecez kendıne uyarı koy dıye Very Happy

En son matrix_10 tarafından Perş. 7 Ekim 2010 - 0:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    matrix_10
    matrix_10

Erkek
    1 Uyarı

http:// paylasturkiyeforum.tr.cx

??z?ld? Geri: uyari seviyesi[konu cözulmustur]

Mesaj tarafından King010101 Çarş. 6 Ekim 2010 - 23:53

Eğer eklediğiniz uyarıda kimler değiştirebilir : moderatörler işaretlediyseniz şifre sorunu olmayacaktır.
    Ancak bazı forumlarda '' şifreler uyuşmamaktadır '' türünde bir hata veriyor daha öncede 1-2 kere şahit oldum onun gibi bir şey ise malesef yardımcı olamıyorum
    King010101
    King010101
    **

Uyarı yok

http://www.google.com

Mesaj tarafından matrix_10 Perş. 7 Ekim 2010 - 0:05

yok olmuyo girdiginiz sifreler ayni degildir dio Sad
    matrix_10
    matrix_10

Erkek
    1 Uyarı

Mesaj tarafından matrix_10 Perş. 7 Ekim 2010 - 0:12

tmm buldum konu cözuldu hemen bilgi olarak geceyim diger arkadaslarda ogrensin...
    uyari yaptiginiz nikke bir kez tıklayın üye hakkında cıkacak orda uye seviyesi yazan yerin yaninda ok israretleri var ona basın ve istediginz uyarıyı secin... çözüldü ikonu
    matrix_10
    matrix_10

Erkek
    1 Uyarı

- Similar topics